#284Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenvaas”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Une peinture sous-verre. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#233“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#587Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#734André Goezu“Nocturni”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Nocturni”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 29,5 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#241Capodimonte“De jager”. Een groep van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.
”Le chasseur”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#644Een klein barmeubeltje in de vorm van een bierton.
#647Een zittende Boeddha van gebeeldhouwd hout.
Un Bouddha assis en bois sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Een 18 karaats geel gouden graveerde ring bezet met een parel.
Bague en or jaune 18 ct gravée et sertie d’une perle.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 100 / 150 -
#648Een oude zittende Boeddha van brons.
#158Een brede houten tuinbank.
#327Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. H. vitrine 68 cmEstimate: € 200 / 240