Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.

Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.

Lot de différents napperons crochetés et un châle.
SKU: 2908170435.
Category: Spiegel.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #435
Estimate: € 40 / @60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #337

    Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.

    Miroir carré en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #831

    Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.

    Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #813

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #323

    Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.

    Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #405

    Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.

    Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #818

    Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.

    Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.
    No longer available
    Dim. 160 x 111 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #455

    Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.

    Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Een ovale spiegel van verguld hout, bovenaan versierd met een acanthusblad.

    Miroir ovale en bois doré, surmonté d’une feuille d’acanthe.
    No longer available
    Dim. h: 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #415

    Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.

    Lot de dentelle Chantilly noire e.a.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #410

    Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.

    Lot de différents napperons en dentelle aux fuseaux, dentelle au ruban et broderie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #425

    Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.

    Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #811

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.

    Miroir en bois doré de style baroque décoré aux détails en églomisé.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #420

    Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.

    Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #815

    Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 172 x 96 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #314

    Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.

    Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. 81 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #465

    Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.

    Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.

    Deux bordures en dentelle machinale noire.
    No longer available
    Dim. 230 x 9 en 520 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #189
    Paul Jean Clays
    Period: 1819 - 1900

    “Vissersboten”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Bateaux de pêche”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #761

    “Dierentemmer”. Een spekstenen beeldje. China.

    “Dompteur d’animaux”. Une statue en pierre de lard. Chine.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #603

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe, één deur met spiegel.

    Garderobe en chêne à deux portes dont une avec miroir.
    No longer available
    Dim. 220 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #359
    PAN
    Period: 07/02/1963

    ‘Naakte vrouw’. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Nu assis”. Pastel sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 60 x40 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #579

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.

    Une garniture de cabinet en trois parties comprenant une pendule et deux cassolettes en faïence bleue cobalt et laiton, décors peint à la main représentant des couples romantiques dans un paysage, motifs en dorure. ± 1900. La pendule à été restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #330

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamentjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,17 ct.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #799

    Vier mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met blauw stoffen bekleding.

    Quatre chaises en acajou style Louis Philippe avec revêtement en tissus bleu.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #360

    Een 18 karaats wit gouden geweven armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Un bracelet en or blanc tissé 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 14,77 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #674

    Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #2
    Dennery

    “Damesportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Miniature sur ivoire peinte à la main. Signée.
    No longer available
    Dim. 7 x 5,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #286
    Turkman

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 335 x 253 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #671

    Een coupe van kanton porselein.

    Une coupe en porcelaine canton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More