Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.

Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.

Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.
SKU: 2908170465.
Category: Spiegel.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #465
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #831

    Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.

    Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #410

    Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.

    Lot de différents napperons en dentelle aux fuseaux, dentelle au ruban et broderie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #818

    Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.

    Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.
    No longer available
    Dim. 160 x 111 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #337

    Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.

    Miroir carré en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. 36 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #323

    Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.

    Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #813

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #811

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.

    Miroir en bois doré de style baroque décoré aux détails en églomisé.
    No longer available
    Dim. h: 127 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #455

    Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.

    Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #425

    Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.

    Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #435

    Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.

    Lot de différents napperons crochetés et un châle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / @60
  • #415

    Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.

    Lot de dentelle Chantilly noire e.a.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #420

    Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.

    Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #252

    Een ovale spiegel van verguld hout, bovenaan versierd met een acanthusblad.

    Miroir ovale en bois doré, surmonté d’une feuille d’acanthe.
    No longer available
    Dim. h: 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #815

    Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.

    Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 172 x 96 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #405

    Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.

    Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #520

    Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.

    Deux bordures en dentelle machinale noire.
    No longer available
    Dim. 230 x 9 en 520 x 9 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #314

    Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.

    Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.
    No longer available
    Dim. 81 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #696
    Boukhara

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.

    Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.
    No longer available
    Dim. 185 x 129 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #210

    Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.

    Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 18,06 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #563
    Armand Marseille

    Een oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée à la tête en porcelaine et aux yeux dormeurs. Sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #656

    Een eikenhouten commode met drie laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne à trois tiroirs. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #122
    Mario Cortiello

    “Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘76.

    “Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée ‘76.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #206

    Een tweedeurscredenza van rijkelijk gebeeldhouwd eikenhout met vier Bruegeliaanse taferelen in de deuren. XXe eeuw.

    Crédence à deux portes en chêne richement sculpté décorées de quatre chênes d’après Breugel. XXee siècle.
    No longer available
    Dim. 141 x 112 x 53 clm
    Estimate: € 250 / 500
  • #30

    Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.

    Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #757

    Een lot van 18 Nederlandstalige en Franstalige strips en, albums, waaronder verhalen van Hérgé, de Smurfen, Bécassine, enz.

    Lot de 18 albums de bandes dessinées en Néerlandais et Français dont Hergé, les Schtroumpfs, Bécassine etc.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 45
  • #141

    Een oude Belgische wandtelefoon met houten kast met bakelieten hoorn. Goede staat.

    Téléphone mural belge en bois et bakélite. Bon état.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #103

    Een siervaas van eierschaalkleurig porselein met twee handgeschilderde decors en met verguld bronzen monturen.

    Vase décoratif en porcelaine de couleur naturelle aux décors peints à la main et aux montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #395

    Een zilveren armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en argent serti de rubis ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 14,43 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #688

    Aardewerken pijp. Chinees aardewerk. Gemerkt.

    Une pipe en terre cuite. Oeuvre chinoise. Porte une marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More