Similar lots by type
-
#465
Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.
Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#455
Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.
Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#410
Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.
Lot de différents napperons en dentelle aux fuseaux, dentelle au ruban et broderie.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#818
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350/500 -
#425
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.
Miroir en bois doré de style baroque décoré aux détails en églomisé.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#420
Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#337
Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.
Miroir carré en bois polychrome.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 50/60 -
#815
Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.
Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#435
Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
Lot de différents napperons crochetés et un châle.No longer availableEstimate: € 40/@60 -
#323
Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#252
Een ovale spiegel van verguld hout, bovenaan versierd met een acanthusblad.
Miroir ovale en bois doré, surmonté d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 80/120 -
#831
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100/120 -
#415
Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Lot de dentelle Chantilly noire e.a.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#813
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#314
Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.
Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#520
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#251
Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/180 -
#746
Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Un secrétaire en chêne avec deux grands tiroirs et deux petits tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 76 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#561
Een leeuw van gesculpteerd Aziatisch ivoor op een houten sokkel. Begin XXe eeuw.
Lion en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail chinois du début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 240/300 -
#210
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 18,06 gEstimate: € 400/500 -
#632
“Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Dame assise”. Une statue en bois sculpté. Sans signature.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 120/200 -
#616
Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.
Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.No longer availableDim. b: 231 cmEstimate: € 240/360 -
#700
Een serie van zeven notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.
Suite de septe chaises en noyer d’époque Directoire. Travers du dossier joliment sculpté. Recouverts récemment. Nous ajoutons une huitième chaise dont un pied est à réparer.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#130
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,14 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 1,14 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 900/1000 -
#316
Een gefineerde klapsecretaire met twee laden onder het blad.
Un secrétaire en bois de placage à deux tiroirs.No longer availableDim. H: 105 cm B: 83 cm D: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#829François Désiré Odobez
Een oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#106
Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.
Table en acajou aux pieds cannelés sur roulettes.No longer availableDim. 128 x 66 cmEstimate: € 120/180 -
#383
Een partij albums met chromo’s.
Lot d’albums aux chromos.No longer availableEstimate: € 60/80