Similar lots by type
-
#337
Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.
Miroir carré en bois polychrome.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#465
Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.
Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#420
Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#415
Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Lot de dentelle Chantilly noire e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#323
Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.
Miroir en bois doré de style baroque décoré aux détails en églomisé.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#435
Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
Lot de différents napperons crochetés et un châle.No longer availableEstimate: € 40 / @60 -
#818
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350 / 500 -
#831
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#425
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#815
Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.
Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#252
Een ovale spiegel van verguld hout, bovenaan versierd met een acanthusblad.
Miroir ovale en bois doré, surmonté d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#813
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#405
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#520
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50 / 100 -
#314
Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.
Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#455
Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.
Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#834
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400 / 600 -
#109Fred. Sibille
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue forestière”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#754Zanjan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis Perse en laine noué main.No longer availableDim. 137 x 109 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545
Een gedeelte bestek van Hollands zilver 833 ‰. Bestaande uit één grote vork en één lepel en 6 vorkjes. We voegen er nog vier verzilverd metalen lepeltjes aan toe.
Partie de couvert en argent aux poinçons hollandais de 833‰. Comprenant une grande fourchette et une cuillère et six petites fourchettes. Nous ajoutons quatre petites cuillères en métal argenté.No longer availableDim. 137,45 gEstimate: € 40 / 50 -
#44Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Bateaux sur la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 48 x 73 cmEstimate: € 100 / 140 -
#43
Een juwelendoosje van meerkleurig porselein, het deksel getooid met een dame met bal. Onderaan genummerd.
Boîte à bijoux art déco en porcelaine polychrome. Couvercle surmonté d’une femme au ballon. Numéro sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#59Henri Tourdoing (?)
“Hoeve aan de vaart”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ferme au bord d’un canal”. Eau forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 20 / 30 -
#618Garrison MachinjiliPeriod: °1963
“Vrouwentorso”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Gemonogrameerd.
“Torse féminin”. Une statue en Serpentine sculptée. Monogramme.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 150 / 250 -
#247
“Boerin met geit”. Een beeld van gesculpteerd albast op grijs marmeren sokkel.
“Paysanne et chèvre”. Statuette en albâtre sculpté sur socle en marbre gris.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#132Paule Bisman
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#103
Een siervaas van eierschaalkleurig porselein met twee handgeschilderde decors en met verguld bronzen monturen.
Vase décoratif en porcelaine de couleur naturelle aux décors peints à la main et aux montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#181Delheid
Een zilveren bestek voor twaalf personen in etui, bestaande uit grote lepels en vorken en dessertlepels en -vorken Gemerkt, 800‰.
Couvert en argent pour douze personnes en étui. Comprenant grandes cuillères et fourchettes et cuillères et fourchettes à dessert. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. 2473,91 gramEstimate: € 1000 / 1200