#61“Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.
#767Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
#777Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
Deux livres: - L'histoire de la voiture belge 1980. - Cars . 2000.No longer availableEstimate: € 24 / 28
#516MehravanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#451Lot eierschaalporselein, Japans en Chinees met diverse kopjes en schoteltjes.
#746Een Engelse wandtafel van massief mahoniehout met tapse poten.
#52“Man met biggetje”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
Homme au porcelet . Huile sur panneau. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 500 / 550 -
#597Een zittende wijze met griffel van brons.
#652Een smeedijzeren wandtafel.
#200Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een centrale diamant princess van +- 0,76 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct. Et une princesse diamant centrale de + - 0,76 ct.No longer availableDim. 8,61 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#505Stockman, ParisEen oude paspop op metalen voet. Met pluchen konijnenhoofd.
#671Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#362Een paar kuipfauteuils met cannage.
Paire de fauteuils à sièges baquets cannées.No longer availableEstimate: € 100 / 150