#777Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
#767Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
#61“Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableEstimate: € 45 / 60
#609Trumeauspiegel. Tijdperk Empire.
#349“Gone with the wind”. Een oude filmaffiche.
#395RodaniaEen roestvrij stalen quartzhorloge.
Une montre en acier inoxydable quartz.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#771Een vol messingen luchter met tien lichtarmen.
#69L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#105Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. bruto: 19,13 gEstimate: € 200 / 250 -
#386Een staande lamp van gedraaid notenhout.
#538Drie Chinese bronzen siervazen met draakvormige handvatten met ringen. Gemonteerd als lampenvoeten.
Trois vases décoratifs en bronze chinois avec poignées et anneaux en forme de dragon. Montés comme pieds de lampe.No longer availableDim. h: 27 cm (vaas); 43 cm (lamp)Estimate: € 200 / 300 -
#311Een oude houten karnton.
Un vieux beurrier en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#260Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 450 / 550 -
#266Een paar zwartgelakte kastjes met zes laden in de stijl van Boulle, versierd met verguld bronsbeslag.
Paire d'armoires laquées noires à six tiroirs de style Boulle, ornées de garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 500 / 550