#61“Le Panorama de la Guerre 1939 - 1945”. Ed. Jules Tallandier. In vier delen.
#767Een paar documentatieboeken m.b.t. Harley Davidson. Ed. Rebo & R&B.
#777Twee boeken: - “De geschiedenis van de Belgische auto” 1980.- “Cars”. 2000.
#383Een lot postzegels in tien albums, alsook een doos losse zegels.
Un grand nombre de timbres dans dix albums, ainsi qu'une boîte de timbres en vrac.No longer availableEstimate: € 200 / 300
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#248Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
#487Een lot van vier verguld houten Thaise Boeddha’s.
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
#16Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#665Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#289Een rechthoekige spiegel met houten lijst, versierd met uitgestoken bloemenmotieven.
Un miroir rectangulaire avec un cadre en bois, décoré de motifs floraux sculptés.No longer availableDim. 56 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#548Een staande Thaise Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha thaï debout en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300