Other lots by Christofle, France
-
#261Christofle, France
Een lot van zes verzilverd metalen onderzetters voor glazen en één voor een fles. In originele doosjes.
Lot de six sous-verre en métal argenté et un dessous de bouteille. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 120 / 150 -
#328Christofle, France
Een verzilverde chocoladekan, model Albi met houten handvat. In originele doos.
Chocolatière en métal argenté, modèle Albi. Manche en bois noirci. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#313Christofle, France
Een verzilverd metalen koffie- en theestel, bestaande uit een koffiepot, theepot, roomkannetje en suikerpot met -lepel.
Service à café et à thé en métal argenté comprenant cafetière, théière, pot à lait et sucrier avec cuillère.No longer availableDim. h: 10 - 20 cmEstimate: € 350 / 450
Similar lots by type
-
#717
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
Grand candélabre anglais en metal argenté à quatre lumières.No longer availableDim. h: 7 2cmEstimate: € 100 / 140 -
#147
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek voor 12 personen in ménagère. Enkele manco’s en enkele latere toevoegingen.
Couvert en métal argenté pour 12 personnes. Dans une ménagère. Quelques manquants et quelques rajouts.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#103
Serveerbestek van verzilverd metaal en been. Drie vorken en drie messen met gegraveerde motieven.
Couvert de service en métal argenté et os. Trois fourchettes et trois couteaux aux motifs gravés.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#37
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een dienblad, zes lepels en zes vorken.
Lot de métal argenté comprenant plateau, six cuillères et six fourchettes.No longer availableDim. 40 x 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#77
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Service à thé et à café sur plateau en métal argenté.No longer availableDim. h: 14 - 27 cmEstimate: € 120 / 160
Other lots in this auction
-
#282Keith
Een paar landschappen op doek.
Paire de paysages sur toile.No longer availableDim. 22 x 39 cm en 22 x 39 cmEstimate: € 200 / 280 -
#443
“Diana”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
“Diane”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#355
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met peridot met een gezamenlijk gewicht ± 0,50 ct. en twee parels en in briolette geslepen druppelvormige roze kwarts.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de péridot ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux perles ainsi que deux quartz taille briolette rose.No longer availableDim. 9,98 gEstimate: € 700 / 800 -
#553
Een paar bolle gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Paire de pots à gingembre sphériques en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 180 / 200 -
#7
Vier verschillende kandelaars, waarvan twee gemonteerd als lamp. We voegen er een messingen kandelaars met handvat aan toe.
Quatre bougeoirs différents dont deux montés en lampe. Et un petit bougeoir à anneau en laiton.No longer availableDim. h: 8 - 36,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#436
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40 -
#342
Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre sculpté de style baroque.No longer availableDim. 70 x 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#494Dali
“Dali als Generaal De Gaulle”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XIII/L buiten de plaat. Tim (Louis Mitelberg) in samenwerking met Dali dans “Procès en Diffamation”.
“Dali en Général De Gaulle”. Eau forte. Signée et numérotée XIII/L hors planche. Tim (Louis Mitelberg) en collaboration avec Dali dans “Procès en Diffamation”.No longer availableDim. 25,5 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#20
Een drie rijen parelarmband met 14 karaats geel gouden slot en een halssnoer met 835% zilveren slot.
Bracelet de perles en trois rangées avec fermoir en or jaune, ainsi qu’un collier avec fermoir en argent 835/1000.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#776
Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
Table à ouvrage ovale. Intérieur à six compartiments.No longer availableDim. 73 x 58 x 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#221Staffordshire
“Flight to Egypt” en “Return from Egypt”. Twee groepjes van polychroom aardewerk. Achteraan gemerkt: Walton. Eerste helft XIXde eeuw. Kleine letseltjes.
“Flight to Egypt” et “Return from Egypt”. Deux groupes en faïence polychrome. Marque au verso: Walton. Première moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 400 / 500 -
#529Janet TrebyPeriod: °1955
“Elysian days 1”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 14/385 buiten de plaat.
“Elysian Days 1”. Sérigraphie. Signée et numérotée 14/385 hors planche.No longer availableDim. 51 x 81 cmEstimate: € 170 / 250