#37Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
#341AlessiEen inoxen ijsemmer. Gemerkt.
Un seau à glace en acier inoxydable. Marqué.No longer availableDim. Ø: 20 cm h: 20 cmEstimate: € 40 / 60
#174Willem GeetsPeriod: 1838 - 1919“De koperpoetster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1906.
#477Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van zotjes op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine de Chine à décor de fous multicolores sur fond bleu clair. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 320 / 360 -
#115Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.
#168Een driedelig marmeren klokstel met messingen zuiltjes. Met sleuteltje.
#542Twee lage vierkante bijzettafeltjes van zwart graniet. Periode 2000.
#101Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos kristal.
#475Een handgeknoopt Perzisch karpetje van wol en zijde. Slijtage.
#594Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Los Molinos - Espagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op de verso gedateerd 1979 en met opdracht.
“Los Molinos - Espagne”. Huile sur toile. Signée. Datée 1979 au dos et avec dédicaceNo longer availableDim. 60 x 80 vmEstimate: € 300 / 400 -
#556Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
Commode de style Régence en acajou à trois tiroirs galbés.No longer availableDim. 88 x 116 x 59 cmEstimate: € 120 / 200