Similar lots by type
-
#37
Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506
Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#341Alessi
Een inoxen ijsemmer. Gemerkt.
Un seau à glace en acier inoxydable. Marqué.No longer availableDim. Ø: 20 cm h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297
Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
Un refroidisseur à vin en métal argenté pour deux bouteilles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 140 / 160 -
#311Almazan
Een verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#328
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel, een dienblad en een schotel op voet met handvat.
Un lot en métal argenté, composé d'un service à café et thé trois pièces, d'un plateau et d'une soucoupe sur pied avec anse.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#358Wiskemann
Een lot van twee schalen en twee kommen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Lot de deux plats et deux bols en métal argenté. Marqué en bas.No longer availableDim. b: 15 - 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#630
Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
Une tapisserie nouée à la main avec une scène romantique.No longer availableDim. 125 x 125 cmEstimate: € 40 / 50 -
#404
“Vogels”. Twee Chinese tekeningen op zijde. Beide gesigneerd.
Oiseaux. Deux dessins chinois sur soie. Tous deux signés.No longer availableDim. 25 x 35Estimate: € 60 / 100 -
#538Indo-Bidjar
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#588
Een art deco vaas van gesatineerd glas.
Un vase art déco en verre satiné.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#64Louis Van Bressem
“Winters zicht te Hockai”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
Vue d'hiver à Hockai. Huile sur toile. Signée et datée 1962 au dos.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#660
Een paar art deco nachtkastjes met telkens één deur en één lade en een glazen blaadje.
Une paire de tables de chevet Art Déco avec une porte et un tiroir chacune et un plateau en verre.No longer availableDim. 60 x 47 x 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#291
Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
Une paire de sabres d'infanterie XIXème.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 100 / 160 -
#485
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Une laine nouée à la main sur un tapis en coton.No longer availableDim. 376 x 260 cmEstimate: € 250 / 350 -
#543
Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#196
Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.
Un miroir mural impressionnant, richement décoré de cinq anges et de fleurs.No longer availableDim. 225 x 155 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#94Jan Van Pee/ Van PennePeriod: 1640 - 1710
“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school. Toegeschreven aan. Te restaureren.
“Personnages dans un paysage”. Huile sur panneau. Ecole anversoise. Attribué à. A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300 / 500