#37Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
#341AlessiEen inoxen ijsemmer. Gemerkt.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200 / 220
#256Een rond gebeeldhouwd eikenhouten tafeltje.
Une petite table ronde en chêne sculpté.No longer availableDim. Ø: 86 cm h: 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#419Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Les pins”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Les pins. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#61Een opgezette waterschildpad.
Une tortue en taxidermie.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Een vaas van rood Muranoglas.
#340Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 300 / 400 -
#32Een reeks van drie ingekaderde jachtprenten.
#258“Cupido.” Beeld in gepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar Auguste Moreau.
Cupidon. Statue en bronze patiné sur un socle en marbre. D'après Auguste Moreau.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#80Een 18 K geelgouden speld bezet met cognackleurige diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en zeven parels.
Une épingle en or jaune 18 kt serti de diamants couleur cognac taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,20 ct. et sept perles.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 450 / 500 -
Lot de trois petits tapis orientaux en laine noués à la main, dont un tapis de prière (avec légère usure).No longer availableDim. 67 x 54; 58 x 60 & 95 x 65 cmEstimate: € 40 / 80