Similar lots by type
-
#506Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. 100 x130 x 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#311AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#37Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces de la Belle Epoque.No longer availableDim. h: 13 - 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#341AlessiEen inoxen ijsemmer. Gemerkt.
Un seau à glace en acier inoxydable. Marqué.No longer availableDim. Ø: 20 cm h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#297Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
Un refroidisseur à vin en métal argenté pour deux bouteilles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 140 / 160 -
#7Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een broodmandje van Gallia (Christofle) en twee uit twee delen opgebouwde kandelaars.
Un lot de métal argenté, composé d'une corbeille à pain de Gallia (Christofle) et de deux bougeoirs construits en deux parties.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#329Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.
Un vaste service à thé en porcelaine de Limoges. Nous ajoutons douze autres assiettes en porcelaine de Limoges.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#429Kunisada UtagawaPeriod: 1786-1865“Kaga no Chiyo”. Uit de reeks “Biographies of Famous Women, Ancient and Modern”. Een Japanse houtsnede. 1859.
Kaga no Chiyo. De la série Biographies de femmes célèbres, anciennes et modernes. Gravure sur bois japonaise. 1859.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#262Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.
Bateaux de pêche. Huile sur toile. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#525Eikenhouten kleerkast met twee paneeldeuren, mooi gemoulureerd. Onderaan twee laden. XIXde eeuw.
Armoire en chêne à deux portes joliment moulurées. Deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#103“Mignon. (Meisje met mandoline)” Beeld in gepatineerd brons. 19de eeuw, apocrief signatuur ‘Bouret’.
“Mignon. (Fille à la mandoline)” Sculpture en bronze patiné. XIXe siècle, signature apocryphe 'Bouret'.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 220 / 260 -
#359“Luchtgevechten uit WO1 & WO2” Een reeks van zeven decoratieve prenten naar werken van Deneen.
Batailles aériennes de WW1 & WW2 Une série de sept estampes décoratives d'après des œuvres de Deneen.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#220Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.
Un pendentif en forme de globe ouvrant révèle des symboles maçonniques cachés en métal plaqué argent et plaqué or sur une chaîne de montre.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#592GLTS“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#20Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een roos bezet met één diamantje.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif rose serti d'un petit diamant.No longer availableDim. 7,42 gEstimate: € 240 / 280 -
#265Een 18 K witgouden ring bezet met twee diamant roosjes en een centrale diamant van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux roses de diamants et d'un diamant central de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,28 gEstimate: € 350 / 400 -
#364BaccaratEen geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gegraveerd messingen dienblad. De karaf onderaan gemerkt.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marquée en bas. On ajoute sept verres à liqueur en cristal. Sur plateau en laiton gravé. La carafe est marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 & 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Een bronzen engel met donker patina en verguldsel op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van J. Pradier.
Ange en bronze à patine sombre et dorure sur socle en marbre noir. D'après une oeuvre de J. Pradier.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 240 / 360

