Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een Engels presentatieschaaltje en 46 lepeltjes van Luchtvaartmaatschappijen. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair.

Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een Engels presentatieschaaltje en 46 lepeltjes van Luchtvaartmaatschappijen. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair.

Un lot de métal argenté, comprenant un plateau de présentation et 46 petites cuillères de plusieurs compagnies aériennes. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair).
SKU: 1012190007.
Category: Verzilverd.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #7
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #97
    Christofle

    Een suikerpot van verzilverd metaal en glas. Gemerkt. Met een zilveren lepeltje.

    Un sucrier en verre et métal argenté. Avec marque. On ajoute une petite cuillère en argent.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 70

Other lots in this auction

  • #219

    “Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.

    ”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.
    No longer available
    Dim. 76 x 62 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #734
    André Goezu

    “Nocturni”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Nocturni”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #292

    Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.

    Une paire de verseuses à couvercle en porcelaine de Bruxelles, couvercles en étain.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #451

    Cloisonné schotel met vogels. Japans werk, begin XXste eeuw.

    Un plat en cloisonné et oiseaux. Travail japonais, début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #403

    Een art deco vaas van amberkleurig glas. Kleine randschilfers.

    Un vase Art Déco en verre ambré. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 32 / 36
  • #699
    Simonne Beardswood

    “Tropische plant met groene sprinkhaan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Trinidad 1970.

    ”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #25

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.

    Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 3,92 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #102

    Een oude affiche naar aanleiding van de de Jubelfeesten voor het 75 jarig bestaan van België te 1905. Ontwerp van Leon Belloguet en uitgegeven door La Lithographie artistique te Doornik. Bevestigd op jutte.

    Une ancienne affiche à l’occasion du Jubilé 75 années de Belgique, 1905. Par Leon Belloguet et édition La Lithographie artistique à Tournai. Sur jute.
    No longer available
    Dim. 165 x 121 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #41

    Een Liebig Chromo-album.

    Un album de chromos Liebig.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #768

    Een lot strips, bestaande uit 22 albums van Jommeke, 29 albums van Piet Pienter en Bert Bibber en 18 albums allerlei.

    Un lot de bandes dessinées, dont 22 albums de Jommeke, 29 albums de Piet Pienter et Bert Bibber et 18 autres albums.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Een wandelstok van gesculpteerd been en gezwart hout.

    Une canne en os et bois laqué noir.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #701

    Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein (één met haarscheur).

    Un lot de 5 assiettes Imari en porcelaine (une avec cheveu).
    No longer available
    Dim. l 28 Ø 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More