Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een fruitschaal, een rechthoekige schotel, twee siervaasjes, twee ovalen schoteltjes, twee kometjes, twee theezeefjes met onderleggertjes en een asbakje, twee etuis met dessertmessen en -vorkjes en een suikertang.

Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een fruitschaal, een rechthoekige schotel, twee siervaasjes, twee ovalen schoteltjes, twee kometjes, twee theezeefjes met onderleggertjes en een asbakje, twee etuis met dessertmessen en -vorkjes en een suikertang.

Lot de métal argenté comprenant une coupe à fruits, un plat rectangulaire, deux vases décoratifs, deux plats ovales, deux bols, deux passoires à thé avec soucoupes, un cendrier, deux étuis aux couteaux et fourchettes à dessert et une pince à sucre.
SKU: 2909200047.
Category: Verzilverd.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #47
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #247
    Christofle

    Een verzilverd metalen bestek met grote en kleine messen, vorken en lepels een vierdelig serveerbestek en een pollepel. In ménagère. Gemerkt.

    Couvert en métal argenté comprenant des grands et des petits couteaux, fourchettes et cuillères, un couvert de service quatre pièces et une louche. Dans une ménagère. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #810

    Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.

    Grand candélabre anglais en metal argenté à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #291

    Een vierdelig koffie en theestel van zilver met getorste ribben en met houten handvatten. Het bijgevoegd dienblad is van verzilverd metaal.

    Garniture à café et à thé en argent décorée de côtes torses. Manches en bois. Présentée sur un plateau en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 29 cm 2430 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #253
    Christofle, Paris

    Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen in ménagère.

    Couvert en métal argenté, pour douze personnes. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500

Other lots in this auction

  • #718
    C. Mahillon, Bruxelles

    Een ventieltrombone, medio jaren ‘50.

    Trombone à ventile des années 1950.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444

    “Bloemen”. Gouache op papier. Draagt handtekening en datering 1964.

    “Fleurs”. Gouache sur papier. Porte une signature et la date 1964.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #204
    Nico Vrielink
    Period: °1958

    “Indonesische vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Femme indonésienne”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 76 x 48 cm
    Estimate: € 750 / 900
  • #146

    Een paar nachtkastjes met drie laden, verguld beslag en een marmeren blad en versierd met intarsia.

    Paire de tables de chevet à trois tiroirs, montures dorés et tablette de marbre, décor à l’intarsia.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #620

    Een zilveren ring en ketting met hanger.

    Bague en argent et chaîne au pendentif.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #182
    Henri Seghers
    Period: 1848-1919

    “Molens langs een kanaal in Noord-Brabant”. Aquarel. Gesigneerd rechtsonder.

    “Moulins le long d’un canal du Brabant”. Aquarelle. Signée bas droite.
    No longer available
    Dim. 65 x 98 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #310

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.
    No longer available
    Dim. 14 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #806

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #616

    Een lot Belgische zadeldecoraties, waarbij één van het medische korps

    Lot de décorations de selle belges dont une du corps médical.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #704
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    “Platteland bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.

    “Campagne au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.
    No longer available
    Dim. 100 x 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #544

    “Naakt koppel in een landschap”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan David Burliuk.

    “Couple nu dans un paysage”. Huile sur toile. Attribuée à David Burliuk.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de + - 0,60 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 1900 / 2000
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More