Other lots by Christofle
#481ChristofleEen schotel, een grote en een kleine kom van meerkleurig en verguld porselein uit de reeks ‘Orientalys’. Onderaan gemerkt.
Un plat, un grand et un petit bol en porcelaine polychrome et dorée de la série “Orientalys”. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#38ChristofleEen lot van vijf verzilverd metalen verzamelstukken, ontworpen door Christian Lacroix. Allen gemerkt.
Lot de cinq pièces de collection en métal argenté dessinées par Christian Lacroix. Avec marques.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#67ChristofleEen lot verzilverd metaal, bestaande uit een vierdelig bestek, twee servetringen, een kandelaar, twee solifiore’s en een zandloper. Allen gemerkt.
Lot de métal argenté comprenant un couvert quatre pièces, deux anneaux à serviettes, un candélabre, deux soliflores et un sablier. Avec marques.No longer availableEstimate: € 30 / 40
#763Een lot van drie stolpen van verzilverd metaal in diverse stijlen.
#333AlessiEen koffiestel, bestaande uit een kan, een melkpot en een suikerpot van verzilverd metaal en hout. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait et un sucrier en métal argenté et bois. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#323Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit twee kandelaars in de vorm van Korinthische zuilen, een sauskom, een stolp, een coupe, twee eierdopjes en twee mandjes.
Lot varié de métal argenté comprenant deux bougeoirs en forme de colonnes corinthiennes, une saucière, un globe, une coupe, deux coquetiers et deux paniers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#731Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#781Een lot verzilverd metaal bestaande uit een bain-marie, een eivormige schaal met roldeksel, drie groenteschalen, twee kleine presenteerschaaltjes, drie dekselschalen en een terrine.
Lot de métal argenté comprenant un bain-marie, un plat ovoïde couvert, trois légumiers, deux petits présentoirs, trois plats couverts et une terrine.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#137Een doosje van gedreven verzilverd metaal met volkse taferelen in reliëf.
Petite boîte en métal argenté repoussé à décor de scènes populaires en relief.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#278Twee verschillende dienbladen van verzilverd metaal in barokke stijl.
#423Isabel CabanillasEen lot van acht verzilverd metalen fotokaders in etui.
Lot de huit cadres à photographies en métal argenté. Dans un étui.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60
#367Een lot grafiek met tekeningen, aquarellen, reproducties en ook:“Blumengrüsse. Ein Postkartenmalbuch” Ed. Theo Stroefer’s Kunstverlag, Nürnberg. met per pagina vier postkaarten met geperforeerde randen en ertegenover de lijnuitvoering om zelf te aquarelleren.
Lot de gravures, d’aquarelles, de reproductions et de dessins, ainsi que: “Blumengrüsse. Ein Postkartenmalbuch” Ed. Theo Stroefer’s Kunstverlag, Nürnberg. Contenant quatre cartes postales par page à bords perforés, un exemplaire à peindre en face.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#263“Beer valt bizon aan”. Brons naar Barye. Draagt handtekening.
#626Een commode met drie laden en een marmeren blad in transitionstijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag. Omstreeks 1900.
Commode ouvrant à trois tiroirs et à tablette en marbre. Style transition, décoré d’incrustations et de bronzes. Vers 1900.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 100 / 120 -
#52Jules Dupré“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#201A. Gaudez“Le travail”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
#206Een slaapkamer van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegd decor van bloemen en kastanjetakken, bestaande uit een asymmetrische garderobekast met spiegeldeur, een ladenkast met drie grote en twee kleine laden en marmeren blad, een bed, een nachtkastje met marmeren blad, twee stoelen en een grote spiegel. Tijdperk art nouveau.
#540Versace en LagerfeldTwee eau de toilettes voor mannen van 100 ml en 50 ml.
Deux eaux de toilettes pour hommes de 100 ml et 50 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#437Een pop met porseleinen hoofdje. Gemerkt Byron.
#523Een cachepot van powder blue porselein. China.
Cache-pot en porcelaine bleue poudrée. Chine.No longer availableDim. H 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#19Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met meerkleurige bloemetjes in reliëf.
#243“Diana”. Groep van monochroom wit biscuit. Gemerkt Sèvres en gesigneerd Ducuing. Enkele letsels.
“Diane”. Groupe en biscuit monochrome blanche. Marque de Sèvres et signé Ducuing. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 80 / 120