Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#242Een paar opengewerkte schaaltjes (maker Walker & Hall, keuren van Sheffield 1902) en een mandje (Victoriaanse F voor import met apocriefe Londense keuren voor 1896) met een gedreven decor van bloemen en vruchten. Sterling zilver. Engelse keuren.
Deux petites coupes ajourées (orfèvre Walker & Hall, poinçons de Sheffield 1902) et un petit panier en argent (”F” Victorien pour l’importation aux poinçons apocryphes pour Londres 1896), décor de fleurs et fruits repoussé. argent Sterling, poinçons Anglais.No longer availableDim. 199,73 gEstimate: € 80 / 120 -
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 224 x 298 cmEstimate: € 100 / 160 -
#423Een kaarttafel van mahoniehoutfineer met een klapblad en vier tapse poten. Vilt recent vervangen.
Une table à jeu en bois de placage acajou, tablette rabattable et quatre pieds fuseaux. Le feutre à été remplacé récemment.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#699“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1985 buiten de plaat.
“Veel geluk - Wachten op Godot I”. Litho. Signée et datée 1985 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#122“Herenportret”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw.
”Portrait d’homme”. Huile sur toile. XVIIi!ème siècle.No longer availableDim. 56 x 47 cmEstimate: € 300 / 500 -
#331Een kruisbeeld van zwartgelakt hout, ingelegd met schildpad en met ivoren biesjes. Enkele stukjes manco en koperen corpus recenter toegevoegd. XVIIe eeuw.
Un crucifix en bois laqué noir, tortue incrustée et traits en ivoire. Quelques pièces manquantes, le corpus en cuivre a été ajouté récemment.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#338Een lot porselein, bestaande uit een suikerpot en een diepe schaal van Limoges, een schaaltje van Noritaké en twee vaasjes van Hutschenreuther.
Un lot d’objets en porcelaine, comprenant un sucrier et une coupe profonde de Limoges, une coupelle de Noritaké et deux vases de Hutschenreuther.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#405Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk drie glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , trois petits verres et quatre petits bols. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#169J.F. Hoevenaers“De veehoeder” & “De veehoedster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eind XIXe eeuw. Eén met kleine beschadiging.
”Le berger et la bergère”. Deux huiles sur toiles, signées. Fin XIXième siècle. Une toile porte un petit dégât.No longer availableDim. 41 x 57 cmEstimate: € 180 / 240 -
#409“Vallende figuren op een achtergrond van aandelenkoersen”. Gedrukt op metalen platen. Draagt handtekening Solinger 2004.
“Figures tombantes sur un fond de cours d’actions”. Imprimé sur des planches en métal. Porte une signature Solinger 2004.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#288“Le Portefeuille des Arts Décoratifs.” ‘Quatrième Série’. Ed. Labor et Artes, Paris. Bestaande uit 96 Phototypieën.
”Le Portefeuille des Art Décoratifs”. Edition ‘Quatrième année. 96 Phototypes.’No longer availableEstimate: € 60 / 80

