#216Een boekenkast van gefineerd hout met twee paneeldeuren naast twee deuren met rasterwerk. Het geheel versierd met ingelegde motieven en met verguld bronsbeslag in Lodewijk XV-stijl. Begin XXe eeuw.
Une garde-robe en bois de placage avec deux portes à panneaux à côté de deux portes avec treillis, style Baroque. Montures en bronze, et l’ensemble décorée de motifs incrustés en dorure. Début XXième siècle.No longer availableDim. 180 x 222 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#264Een rechthoekige spiegel in vergulde Régencelijst.
#375Val St. LambertEen reeks van twaalf glazen van kleurloos en groen kristal.
#413MuranoEen polychroom glazen vide-poche in de vorm van een clown.
#124Henri Van Seben“Personages op het erf”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
#38Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#525SwarovskiEen lotje muziekinstrumenten van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vleugelpiano met krukje, een harp, een mandoline en een saxofoon. De twee laatsten met metalen staandertje.
#155Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu.No longer availableEstimate: € 240 / 360