#150Een 18 karaats geel gouden en zilveren bloemvormige Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en pareltjes.
Broche d’époque Victoria en or jaune 18 ct et argent en forme de fleur sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et de petites perles.No longer availableDim. 9,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#442Felix Timmermans“Geseling”. Houtsnede, gehoogd. Gesigneerd buiten de plaat.
#195Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.
#209Dis Van Raemdonck“Sleepboot op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Remorqueur sur l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 84 x 99 cmEstimate: € 400 / 600 -
#506Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
#621Een partij diverse postzegels in 9 albums en een mapje met diverse vellen. 1. België vanaf Leopold I, gevarieerd, en een beetje Nederland. 2. - 3. - 4. Scoutszegels 1974-1997. 5. Afrika, Oost-en Centraal Europa. Postfrisse zegels Italië en Nederland. 6. Varia België omstreeks 1990 en oude Spoorwegen. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Oude varia België. 9. België 2002.
Collection de timbres postes dans 9 albums et une chemise contenant des feuilles. 1. Belgique à partir de Léopold I, varié et une petite partie Pays-Bas. 2. - 3. - 4. Scouting 1974-1997. 5. Afrique, Europe Orientale et Centrale. Non-oblitérés d’Italie et des Pays-Bas. 6. Belgique vers 1990 et Chemin de Fer anciens. 7. Album “Postage Stamps 1993, People’s Republic of China”. 8. Lot varié ancien, Belgique. 9. Belgique 2002.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#45Een art nouveau platina horlogehouder bezet 18 diamantjes oude slijp en met lapis lazuli.
Boîtier d’horloge de dame art nouveau en platine serti de 18 petits diamants de taille ancienne et de lapis-lazuli.No longer availableDim. 9,88 gEstimate: € 100 / 150 -
#305Een zeer groot en gevarieerd lot gesteenten en mineralen.
Cinq miniatures rondes avec des portraits de femmes et hommes du XIXième siècle. Encadrement en poirier torsadé.No longer availableDim. Ø lijst 9,5 cmEstimate: € 50 / 70