#289Robert Boudry“Portaaltje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 120 / 180 -
#597“Figuren”. Een modern bronzen beeld.
#404“Kruisafname” & “Vrouw met Pegasus.” Houtskool en pastel op papier.
#825Een paar vergulde houten stoeltjes in barokke stijl met gecanneerde zit.
#690Een Afrikaans houten beeld met nagels.
#365Mahoniehouten speeltafeltje met klapblad in Louis-Philippestijl. Een lade in de gordel.
#784“Gouvernement Général du Pays Orléanois”. Oude kaart.
#254Prosper De Wit“Terug van de visvangst”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Retour de la pêche”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#326Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee grote en een kleine lade.
Buffet à deux portes moulurées et deux grands et un petit tiroirs.No longer availableDim. 110 x 150 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#708Een vaas van cloisonné brons. Chinees werk. Lichte deuk aan de basis.
#421Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#339Floris Jespers“Hoeve te Our”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Ferme à Our”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120