#41Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
#291Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.
#197AlpacaEen uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
Couverts en métal argenté élaborés dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240
#18Een gietijzeren voetstoof met schakelmotief. XIXde eeuw.
#463Een grote kom van veelkleurig Chinees porselein. Famille rose decor van bloemenvazen. Vergeelde oude restauratie. Tijdperk Qinglong.
Un grand bol en porcelaine de Chine multicolore. Décor famille rose de vases fleuris. Ancienne restauration jaunie. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 25 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#250Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,61 ct. en een grote parel.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 0,61 ct et d'une grosse perle.No longer availableDim. 7,90 g Ø 1,3 cmEstimate: € 550 / 650 -
#43Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
#80Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants baguettes et brillants d'un poids combiné de +- 0,53 ct.No longer availableDim. 3,69 gEstimate: € 900 / 1000 -
#125“Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.
#449“Collage met papier.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
"Collage avec du papier." Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 64 cmEstimate: € 260 / 300