Similar lots by type
-
#316
Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#197Alpaca
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
Couverts en métal argenté élaborés dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#41
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80/120 -
#291
Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.
Un seau à glace en métal argenté et six sous-plats.No longer availableDim. Ø: 18 - 28 cmEstimate: € 80/120 -
#343
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een cocktailshaker en zes champagnefluiten.
Lot en métal argenté, composé d'un seau à champagne, d'un shaker et de six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#531
Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180/200 -
#313Lladro
“Juffrouw met bloemenwagen en katten”. Een porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
"Demoiselle avec une charrette aux fleurs et des chats". Un groupe en porcelaine. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 70/120 -
#168
Een slanke vaas van geslepen kristal, deels kobaltblauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd en met label.
Un vase élancé en cristal taillé, partiellement coloré en bleu de cobalt dans la masse. Marqué et numéroté en bas et avec étiquette.No longer availableDim. H. 38,5 cmEstimate: € 300/400 -
#411
Een aardewerken beeldje afkomstig uit Ghana. XVIde eeuws.
Une figurine en terre cuite du Ghana. XVIe siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#11Alka Kunst Bavaria
“De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Le ramasseur d’oies”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/50 -
#387
Twee paar tempelleeuwen van gesculpteerd spek-/ zeepsteen.
Deux paires de lions de temple sculptés en stéatite.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35/45 -
#257
Een lot van drie stenen kruiken. Waarvan 1 gedateerd 1856.
Lot de trois pichets en pierre. Dont un daté de 1856.No longer availableDim. h. +- 30 cmEstimate: € 45/50 -
#472
“Zeezicht Oostende.” Olieverf op board. Naar P. Permeke.
« Vue de la mer devant Ostende. Huile sur carton. D’après P. Permeke.No longer availableDim. 19 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#269
“Herbergscènes met kaarter”. Olieverf op paneel.
"Scènes d'auberge avec joueur de cartes". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 32 cm x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#345
Een rendiergewei.
Un bois de renne.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 35/45 -
#696
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.No longer availableDim. 27 x 30 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#442
“Expressionistische boomgaard.” Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
"Verger expressionniste." Huile sur papier. Pas clairement signé.No longer availableDim. 36,5 x 48,5 cmEstimate: € 80/120