Similar lots by type
-
#247Orfèvrerie ElldeeEen aantal verzilverd metalen bestekken in etuis, bestaande uit grote en kleine messen met benen heften, kleine en grote vorken, lepels, koffielepels, een visbestek en een driedelig serveerbestek. Compleet voor twaalf personen. We voegen er acht verzilverd metalen servetringen aan toe.
Un ensemble de couverts en métal argenté dans des étuis, composé de grands et petits couteaux avec manche en os, petites et grandes fourchettes, cuillères, cuillères à café, un couvert à poisson et un couvert de service trois pièces . Complet pour douze personnes. Nous ajoutons huit ronds de serviette en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#683LaderierEen verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.
Un seau à glace en métal argenté. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#33Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#496Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200 / 220 -
#17Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.
Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#673Een reeks van zes en een reeks van acht verzilverd metalen sous-assiettes. Bijgevoegd een ovale schotel van Etang & Remy in originele doos.
Un set de six et un set de huit sous-assiettes en métal argenté. Inclus un plat ovale Etang & Remy dans sa boite d'origine.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#111Ernest DamePeriod: 1845 - 1920“L’éplucheuse de volaille”. Een verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijstempel.
L'éplucheuse de volaille. Une statue en bronze argenté. Signée et cachet du fondeur.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 360 / 400
Other lots in this auction
-
#112Waning“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du village. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#372Tuscan China, EnglandZes theekopjes met schoteltjes in geel, groen en roze. Onderaan gemerkt.
Six tasses à thé avec soucoupes en jaune, vert et rose. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 6,5 & 11,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#606Een lot van 58 vuurvaste haardtegeltjes in drie motieven.
Un lot de 58 carreaux de cheminée ignifugés en trois motifs.No longer availableDim. 11,3 x 11,3 cmEstimate: € 50 / 80 -
#222“Missale Romanum”. Antwerpen, Plantin, 1757. Lichte waterschade en slijtage.
“Missale Romanum”. Anvers, Plantin, 1757. Légères traces d’humidité et usures.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#390Een paar fotokaders van Sterling zilver. Engelse keuren.
Une paire de cadres photo en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#333Een lot doosjes, waarbij één van diverse mineralen, één van verzilverd metaal met gegraveerd decors, een verzilverd pillendoosje en een hartvormig doosje van tin.
Un lot de boîtes, une en minéraux divers, une en métal argenté avec des décorations gravées, une boîte à pilules en métal argenté et une boîte en étain en forme de cœur.No longer availableDim. b: 6 - 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#659SchatzEen “Royal Mariner” scheepsklok in messingen kast. In werkende staat en met sleutel.
Une horloge de navire Royal Mariner dans un boîtier en laiton. En état de fonctionnement et avec clé.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#541Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en vogels.
Paire de grands vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#37Een roodkoperen waterketel. Gedateerd 1821.
Une bouilloire en cuivre. Datée 1821.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#451Een porseleinen balustervaas met een meerkleurig decor van geisha’s in een uitsparing op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine à décor multicolore de geishas dans un évidement sur fond de fleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#208Delvaux, BruxellesEen handtas van blauw boxcalfleder. Model Heaven Magic. Met certificaat. In originele winkeltas.
Un sac à main en cuir de veau box bleu. Modèle Heaven Magic. Avec certificat. Dans le sac d'origine.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#484Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld“Zétès et Calais”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 109/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Zétès et Calais. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 109/200 et signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 34 x 49 cmEstimate: € 180 / 240

