Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 12 grote lepels, 12 grote vorken, 11 vismessen, 11 visvorken, 12 dessertvormen, 12 dessertlepels, 12 dessertmessen, 12 koffielepels, 12 cakevorkjes, 12 botermesjes, een eierlepeltje en 12 bestekleggers in etui.
Wiskemann, Bruxelles

Een lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 12 grote lepels, 12 grote vorken, 11 vismessen, 11 visvorken, 12 dessertvorken, 12 dessertlepels, 12 dessertmessen, 12 koffielepels, 12 cakevorkjes, 12 botermesjes, een eierlepeltje en 12 bestekleggers in etui.

Lot de couverts en métal argenté comprenant 12 grandes cuillères, 12 grandes fourchettes, 11 couteaux à poisson, 12 fourchettes à dessert, 12 cuillères à dessert, 12 couteaux à dessert, 12 cuillères à café, 12 fourchettes à gâteaux, 12 couteaux à beurre, une cuillère à oeuf et 12 porte-couteaux dans un étui.
SKU: 2906210343.
Category: Verzilverd.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #673

    Een reeks van zes en een reeks van acht verzilverd metalen sous-assiettes. Bijgevoegd een ovale schotel van Etang & Remy in originele doos.

    Un set de six et un set de huit sous-assiettes en métal argenté. Inclus un plat ovale Etang & Remy dans sa boite d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #496

    Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.

    Commode de style Louis XVI en partie laquée noire à trois tiroirs et pieds fuselés.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #247
    Orfèvrerie Elldee

    Een aantal verzilverd metalen bestekken in etuis, bestaande uit grote en kleine messen met benen heften, kleine en grote vorken, lepels, koffielepels, een visbestek en een driedelig serveerbestek. Compleet voor twaalf personen. We voegen er acht verzilverd metalen servetringen aan toe.

    Un ensemble de couverts en métal argenté dans des étuis, composé de grands et petits couteaux avec manche en os, petites et grandes fourchettes, cuillères, cuillères à café, un couvert à poisson et un couvert de service trois pièces . Complet pour douze personnes. Nous ajoutons huit ronds de serviette en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #683
    Laderier

    Een verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.

    Un seau à glace en métal argenté. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #33

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.

    Un service à café et thé en métal argenté quatre pièces sur un plateau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #17

    Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.

    Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 32 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #111
    Ernest Dame
    Period: 1845 - 1920

    “L’éplucheuse de volaille”. Een verzilverd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijstempel.

    L'éplucheuse de volaille. Une statue en bronze argenté. Signée et cachet du fondeur.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 360 / 400

Other lots in this auction

  • #96

    Een ovale table de milieu van eikenhout en met geslagen koperen voet. vier poten, ingelegd met een sierbiesje. Jaren dertig.

    Une table ovale dans l'environnement du chêne et avec base en cuivre martelé. quatre pieds, incrusté d'une garniture décorative. Années 1930.
    No longer available
    Dim. 120 x 79 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #670

    Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.

    Une paire de boîtes en bois en forme de cloche avec des globes. Marqué en dessous de 'AM'.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #618

    Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.

    Trois vases et un pied de lampe en faïence bleue et blanche. Delft et Nimy.
    No longer available
    Dim. h: 20 en 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #12

    Een vergulde bronzen porte-montre in de vorm van een personage. Met klein zakhorloge.

    Porte-montre en bronze doré en forme de personnage. Avec petite montre de poche.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #509

    Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 36 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #579

    Een spiegel in beigegepatineerde houten lijst in Lodewijk XVI-stijl, versierd met een ovaal olieverfschilderij op paneel met een voorstelling van een muziekspeler bij twee jonge vrouwen.

    Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois patiné beige, orné d'une peinture ovale à l'huile sur panneau représentant un joueur de musique avec deux jeunes femmes.
    No longer available
    Dim. 175 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #240

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een gele Ceylon saffier van +- 2,20 ct. en met een briljant van 0,20 ct. Met certificaat.

    Collier en or jaune 18 K avec pendentif serti d'un saphir jaune de Ceylan de +- 2,20 ct et d'un diamant de 0,20 ct. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 5,25 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #164
    Jean de Haen
    Period: 1861 - 1930

    “Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.

    Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #36

    Een rond serveertafeltje van messing en glas. Met afneembaar dienblad en op wieltjes. Italiaans werk.

    Une desserte ronde en laiton et verre. Avec plateau amovible et sur roulettes. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm; Ø: 44 cm
    Estimate: € 36 / 40
  • #453
    Paul Goris

    “Omwikkeld personnage”. Bronzen sculptuur op witmarmeren voet.

    Personnage enveloppé. Sculpture en bronze sur socle en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Tot. H. 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #54
    Freddy Reynaert

    “Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.

    “Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.
    No longer available
    Dim. 44 x 43 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #55
    Lapponia Finland

    Een 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.

    Une broche en or jaune 14K sertie de trois perles.
    No longer available
    Dim. 10,10 g
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More