Other lots in this auction
-
#271
Een siercoupe van kunstbrons in de vorm van classicistische vrouw met drietand op een schelp met barokke dolfijnen. Recentere geut naar een werk van Huppe.
Coupe décorative en régule présentant une femme au trident sur une coquille avec des dauphins baroques. Fonte récente d’après Huppe.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#831
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Un lustre d’après l’Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#256
Een gefineerde ronde tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld beslag en met marmeren blad.
Table ronde de style Louis XV en bois de placage aux montures dorées et avec tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 86 cmEstimate: € 350/400 -
#478
Een kleine coupe van Japans porselein met bronzen monturen. Omstreeks 1910.
Petite coupe en porcelaine du Japon aux montures en bronze. Vers 1910.No longer availableDim. Ø: 156 cmEstimate: € 120/150 -
#65
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,68 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,68 ct.No longer availableDim. 4,52 gEstimate: € 450/550 -
#581
Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde Tibetaanse ivoren snuffbottle. Onderaan gesigneerd.
Flacon à priser en ivoire finement sculpté et polychromé. Tibet, marque sur la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 180/200 -
#468
Een vaas van rood glas. Draagt handtekening en nummer onderaan. Toegeschreven aan Willem Heesen.
Vase en verre rouge. Porte une signature et un numéro sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#191
Boeg van een Sepik prauw van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout in de vorm van een krokodillenkop en diverse dieren.
Beaupré d’un proa Sepik en bois sculpté et polychromé en forme de tête de crocodile et d’animaux divers.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1500/1600 -
#792
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#335Avia Swiss Made
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#91
Een Napoleon III kolompendule van zwargelakt perenhout, versierd met verguld bronsbeslag enmarquetterie.
Pendule à colonnes Napoléon III en poirier noirci et marqueterie avec montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#292
Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.
Grand vase en terre cuite imitant une pièce de fouille.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100/150