#469
Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
#620Turfmaster
Een complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.
#473
Een benen opiumpijp met gegraveerd decor. Op houten staander.
Une pipe à opium en ivoire à décor gravé. Sur un support en bois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 150/200 -
#372
Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.
#210
Een zoetwater-parelhalssnoer en armband met amethist en zilveren sloten.
#54Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“Portret van een jonge vrouw met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de jeune femme au chapeau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#203
Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
#665
Een handgeknoopte wollen kelim.
#394
Een snufbottle van verzilverd metaal en been.
#338
Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#161Loys Potet
“Le Combat.” Beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Le Combat. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 650/750