Other lots in this auction
-
#539Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#387Een lot porselein, bestaande uit een Japans theepotje en zalfdoosje en een Chinees vaasje. Het tweede onderaan gemerkt.
Un lot de porcelaine, composé d'une théière et d'un coffret à onguent japonais et d'un vase chinois. Le second est marqué en bas.No longer availableDim. h: 5, 8 & 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#658Saint-Louis, FranceTwee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.
Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 50 / 70 -
#540Een verlengbare mahoniehouten tafel. Zonder verlengblad.
Une table extensible en acajou. Sans rallonge.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#172August AudenaertPeriod: 1872-1953“Vlucht naar Egypte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Sint-Gillis-Waas, 1900. Lichte verfschade. In een indrukwekkende eikenhouten baroklijst, bovenaan versierd met een Heilig Hart (150 x 115 cm).
Fuite en Egypte. Huile sur toile. Signée et datée Sint-Gillis-Waas, 1900. Légère détérioration de peinture. Dans un impressionnant cadre baroque en chêne, dessus décoré d'un Sacré-Cœur 115 cm ).No longer availableDim. 94 x 75 cmEstimate: € 200 / 300 -
#551Een grote kom van meerkleurig Japans porselein met een decor van krijgers. In antieke bronzen houder.
Un grand bol en porcelaine japonaise multicolore à décor de guerriers. Dans un support en bronze antique.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250Een 18 K witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une broche en or blanc 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 19,15 gEstimate: € 3600 / 3800 -
#522Een goudgepatineerde houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau en bois patiné or avec une couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 180 x 100 cmEstimate: € 220 / 260 -
#325Een 18 K roze kleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct. en een centrale robijn van +- 0,55 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,26 ct. et d'un rubis central de +- 0,55 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 400 / 500 -
#36Een rond serveertafeltje van messing en glas. Met afneembaar dienblad en op wieltjes. Italiaans werk.
Une desserte ronde en laiton et verre. Avec plateau amovible et sur roulettes. Travail italien.No longer availableDim. h: 68 cm; Ø: 44 cmEstimate: € 36 / 40 -
#137“Engelse jager met hond en hoorn”. Een bronzen groep met deels meerkleurig patina op houten voetstuk.
“Chasseur anglais avec chien et cor”. Un groupe en bronze avec patine en partie multicolore sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#78“Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.
Mère de Dieu & Saint Joseph. Deux icônes russes en laiton.No longer availableDim. 27 x 23,5 cmEstimate: € 60 / 80

