Une paire de bougeoirs d'église en laiton à décor gravé, montés à l'électricité.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
#232Een rustbank van fruithout. XIXde eeuw. Opnieuw te bekleden.
Un canapé en bois fruitier. XIXème siècle. A retapisser.No longer availableDim. 187 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#98Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
#375Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#199Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
#282Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.
#635Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#46Een serveerwagentje van hout en messing.
#475Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un bijou traditionnel zélandais en or jaune 14K, pendentif serti d'une perle.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 100 / 150