Other lots in this auction
-
#402“Abstracte compositie”. Draagt een handtekening.
Composition abstraite. Porte une signature.No longer availableDim. 49 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#624Charles DelportePeriod: 1928 - 2012“Surrealistische flora”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Flore surréaliste. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 160 / 240 -
#212Newhall, Hanley.Een meerkleurige vaas van zgn. Boumier Ware met een decor van vruchten en vlinders. Decor van Lucien Boullemier (1877 - 1949). Onderaan gemerkt.
Vase polychrome dite Boumier Ware avec decor de fruits et de papillons. Décor de Lucien Boullemier (1877-1949). Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#406WaltherEen ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
Une lunette de visée ZF1-4X32 CI. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 300 / 400 -
#352“Landschap bij maanlicht”. Olieverf op een paneel. Gemonogrammeerd.
Paysage au clair de lune. Huile sur panneau. Monogrammée.No longer availableDim. 36,5 x 60,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#148Een zilveren flessenhouder in de vorm van een barokke strijdwagen. Gemerkt.
Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.No longer availableDim. l: 35 cm 806,45 gEstimate: € 400 / 450 -
#301Goebel, Germany“Zingend meisje met vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt, genummerd 585/2000 en gedateerd 1975.
Fille qui chante avec oiseau. Figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas, numérotée 585/2000 et datée 1975.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45 / 60 -
#485Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.No longer availableDim. 321 x 223 cmEstimate: € 120 / 200 -
#396Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil sculpté à la reine, recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#189Een commode tombeau in Lodewijk XV-stijl met een marmeren blad en verguld bronsbeslag.
Commode de style Louis XV avec dessus en marbre et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 115 x 45 cmEstimate: € 200 / 300 -
#469Een eendeurskastje met een lade.
Une armoire à une porte avec un tiroir.No longer availableDim. 82 x 60 x 33 cmEstimate: € 40 / 60

