Other lots in this auction
-
#662Een vintage metalen flessenrek met reclame van “7-Up”.Bijgevoegd drie oude emailplaten: “Madiland”; “Super Spéciale” & “Panorex”. Jaren ‘50.
Un porte-bouteilles en métal vintage avec la publicité de 7-Up. Ci-joint trois vieilles plaques émaillées : Madiland; Super Spéciale & Panorex. Années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#26Een messingen kerklezenaar op leeuwenpootjes.
Un pupitre d'église en laiton aux pieds de lion.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#207Een lot zilver, bestaande uit een wijnfilter met Engelse keuren, en twee tastevins, waarbij één met een munt met beeltenis van Karel IV van Spanje uit 1796.
Un lot d'argent, composé d'un filtre à vin avec des poinçons anglais, et de deux tastevins, dont un avec une pièce représentant Charles IV d'Espagne de 1796.No longer availableDim. 226 gEstimate: € 80 / 120 -
#182Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.No longer availableDim. 200 x 110 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#530Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in cartouches op vegetale achtergrond.
Paire de potiches en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 200 -
#279Een paar dekselvazen in Lodewijk XV-stijl in blauw en wit versierd met bloementafels in uitsparingen. Delft, XVIIIde eeuw. Merk van de Clauw. Letsels en herstelde deksels.
Paire de vases à couvercle de style Louis XV en bleu et blanc à décor de tables fleuries dans des niches. Delft, XVIIIe siècle. Marque De Clauw. Blessures et couvercles réparés.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#235Een 18 K witgouden ring bezet met een verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de saphirs de couleur différente d'un poids combiné de +- 3,20 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#18Cristal d’ArquesEen gegoten glazen beeldje van een dolfijn. Gemerkt met label.
Une figurine de dauphin en verre moulé. Marquée d'une étiquette.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#386Een ceremoniële bronzen gong in houten staander. Birma of Tibet, XIXde eeuw.
Un gong de cérémonie en bronze sur support en bois. Birmanie ou Tibet, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#434“Joodse bruiloft”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd MK.
Mariage juif. Technique mixte. Monogrammé MK.No longer availableDim. 28,5 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#165Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en groene peridot met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de péridot vert d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 1900 / 2000

