#8Twee koperen appliques met engel in barokke stijl.
#58Een antieke icoon met beeltenis van een aartsengel.
#566Een commode met drie laden iin Lodewijk XVI-stijl met ingelegd biesje.
#216Een eikenhouten buffet met drie laden boven twee paneeldeuren. XIXe eeuw. Blad los.
Un buffet en chêne à trois tiroirs au-dessus de deux portes à panneaux. XIXème siècle. Feuilles volantes.No longer availableDim. 100 x 141 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#521Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.
Un long collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de petits rubis.No longer availableDim. l:44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#115Een parelcollier met platte ronde zoetwaterparels.
#35Een 18 K geelgouden dasspeld.
#37Een roodkoperen waterketel. Gedateerd 1821.
Une bouilloire en cuivre. Datée 1821.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#404“Composities in de geest van Mondrian”. Olieverf op doek.
Des compositions dans l'esprit de Mondrian. Huile sur toile.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 50 / 80