Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot voorwerpen van zamak en brons, bestaande uit een Heiligenbeeldje, een melkvrouw met hondenkar,een barokke vis en een tijger. We voegen er een XIXe eeuws gedreven koperen bas-reliëf aan toe.

Een lot voorwerpen van zamak en brons, bestaande uit een Heiligenbeeldje, een melkvrouw met hondenkar, een barokke vis en een tijger. We voegen er een XIXe eeuws gedreven koperen bas-reliëf aan toe.

Un lot d’objets en régule et bronze, comprenant une statue de Saint, une laitière avec charrette à chien, un poisson style baroque et un tigre. Nous ajoutons un bas relief en cuivre repoussé du XIXème siècle.
Dim. 30 x 20 cm
SKU: 2901190011.
Categories: Brons, Zamak.
Auction day: 29 January 2019 19:00
Catalogue #11
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #563

    Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.

    Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #583

    Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.

    Un grand encensoir en bronze en forme d’animaux fantastiques. Sur socle assorti. Marque à la base. Travail chinois, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #153

    Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.

    Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #695

    “Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.

    ”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #875
    The Franklin Mint

    “Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.

    ”Hibou”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #148

    Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #599

    Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.

    Un groupe en bronze représentant trois singes.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #790

    Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.

    Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243

    Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.

    Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #830

    Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.

    Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm; Ø: 54 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #609
    Luc Verschueren

    “Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.

    “Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #465
    Constantin Meunier

    “De mijnwerker”. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.

    ”Le mineur”. Une plaquette en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. 16 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #653

    Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.

    Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #838

    “Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.

    ”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #138

    Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.

    Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #505

    Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.

    Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.
    No longer available
    Dim. h: 23 x 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #501

    Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.

    Un moine bouddhiste assis en bronze. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #187

    Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.

    Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #756

    Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.

    Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #203

    Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.

    Un torse féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1600 / 11800
  • #183

    Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.

    Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 460
  • #168

    Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #127

    Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.

    Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #812

    Een bronzen luchter met tien lichtpunten.

    Un lustre en bronze à dix points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 340

Other lots in this auction

  • #172
    Marinus Van Eys

    “Woonst bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Habitation auprès d’un chemin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #432
    Julien Celos

    “Kasteel van Laarne”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.

    ”Kasteel van Laarne”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 44 x 57 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #317

    Een punchbowl van geslepen kleurloos kristal. XIXe eeuw.

    Un bol à punch en cristal incolore taillé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 35 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #730
    Rosa Ramalho
    Period: 1888 - 1977

    “St. Pieter”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonongrammeerd.

    ”St. Pierre”. Une statue en faïence glaçurée. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #280

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een centrale saffier van ± 1,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et un saphir central de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 9,88 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #181
    Louis Vuitton

    Een tasje van cognackleurig epi-leder met datacode AR1915.

    Un petit sac à main en cuir épi couleur cognac, code data AR1915.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 280
  • #685

    Twee doosjes van gesculpteerd tijgeroog in de vorm van kwartels.

    Deux boîtes en oeil-de-tigre en forme de cailles.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #174
    Edgard Wiethase
    Period: 1881-1965

    “Stilleven met bloemen, pompoen en meloen. Gesigneerd en gedateerd 1922.

    ”Nature morte, potiron, fleurs et melon”. Signé et daté 1922.
    No longer available
    Dim. 46 x 60 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #661

    Een lot van drie verschillende snuffbottles, waarbij twee van cloisonné op geel koper en een met een volledig emaildecor. Allen gesigneerd onderaan.

    Un lot de trois flacons, dont deux en cloisonné sur cuivre jaune et un en décor émail complet.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 - 7 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #692

    Een ingekleurde oude kaart van Frankrijk in de late XVIIde eeuw.

    Une carte géographique représentant la France, en couleurs, fin XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 19 x 15 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #116

    Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.

    Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 11’ x 97 x 55 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #281

    Een paar fluitvaasjes van kleurloos geslepen kristal op bronzen voet. Omstreeks 1900.

    Paire de vases flûtes en cristal taillé incolore sur pied en bronze. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 29 & 30 Januari 2019

De veiling is volledig - 900 loten The catalogus is te downloaden in .pdf en .xls
Kleine verandering aan de dagindeling: We gaan de 1ste dag tot 450! en de 2de tot 900!

29 January 2019 19:00
30 January 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More