Similar lots by type
-
#203
Een vrouwentorso van donkergepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1600/11800 -
#148
Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80 -
#695
“Cupido op een zuiltje”. Een bronzen beeldje op albasten sokkel. E”n vleugeltje gebroken.
”Cupidon sur une colonne”. Une statue en bronze sur socle en albâtre. une aile cassée.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#599
Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400/1600 -
#653
Een Indische olielamp van brons in de vorm van een biddende man. XIXe eeuw.
Une lampe à huile d’Inde en bronze en forme d’un homme qui prie. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 180/220 -
#183
Een ovale spiegel, gedragen door een zittende beer van donkergepatineerd brons.
Un miroir ovale porté par un ours assis, en bronze.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420/460 -
#243
Een bronzen vaasje met een voorstelling van cupido in reliëf. XIXe eeuw.
Un petit vase en bronze, représentation de cupido en relief. XIXè siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/180 -
#830
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#168
Een verguld bronzen pendule in barokke stijl, getooid met een voorstelling van de vlucht naar Egypte. Met slinger, maar zonder sleutel. Tijdperk Louis-Philippe.
Une pendule style Baroque en bronze doré, décoration d’une représentation de la fuite vers l’Egypte. Période Louis Philippe.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 250/350 -
#563
Een voorstelling van Boeddha van verguld en deels gepolychromeerd brons. Thailand.
Une représentation de Bouddha en bronze partiellement en bronze polychrome et partiellement doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#187
Een driedelig klokstel van verguld brons, bestaande uit een pendule, getooid met een liggende jonge vrouw, en twee kandelaars met telkens vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door putti. Het geheel op houten voetstukken. Met slinger en sleuteltje. Antwerpen.
Un ensemble de cheminée en bronze doré, comprenant une pendule, décoration d’une jeune femme couchée, et deux candélabres à cinq points lumineux en forme de guirlandes de fleurs et portés par des putti. Avec balancier et clé. Anvers.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300/500 -
#756
Een luchter met zeven lichtpunten van begin XXste eeuw. Zilverkleurige patina.
Un lustre à sept points lumineux, début XXème siècle. +- 1900). Patine argentée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/110 -
#465Constantin Meunier
“De mijnwerker”. Een bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Le mineur”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#153
Twee siervazen van kunstbrons, versierd met bloemenguirlandes en met bronzen kariatiden.
Deux vases en bronze, décoration de guirlandes de fleurs et cariatides en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160/200 -
#138
Een bronzen putto met palmtak. Gemonteerd op een houten voetstuk.
Un putto en bronze et palme”. Monté sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#501
Een zittende Boeddhistische monnik van brons. Chinees werk.
Un moine bouddhiste assis en bronze. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200/220 -
#838
“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100/120 -
#790
Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#609Luc Verschueren
“Gekleed in dit ego”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd en gedateerd ‘89. Uniek exemplaar. Met certificaat.
“Revêtu de cet ego”. Une statue en bronze patiné brun sur un socle en marbre noir. Signée et datée ‘89. Exemplaire unique. Avec certificat.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 800/1000 -
#127
Een driedelig vol messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Sleuteltje en slinger manco.
Une garniture de cheminée en trois pièces comprenant une pendule et deux candélabres à cinq points lumineux. Clé et balancier manquant.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120/150 -
#812
Een bronzen luchter met tien lichtpunten.
Un lustre en bronze à dix points lumineux.No longer availableEstimate: € 280/340 -
#875The Franklin Mint
“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160 -
#505
Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#583
Een grote bronzen wierookbrander met oren in de vorm van fabeldieren. Op bijpassende voet. Onderaan gemerkt. Chinees werk, XIXe eeuw.
Un grand encensoir en bronze en forme d’animaux fantastiques. Sur socle assorti. Marque à la base. Travail chinois, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 650/700
Other lots in this auction
-
#445
Een gestileerde kandelaar in verchroomd metaal.
Un candélabre stylisé en métal chromé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/45 -
#848
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een centrale diamant emerald cut van ± 0,90 ct. en twee diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central ‘Emerald Cut ‘ de ± 0,90 ct et de deux diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 2500/2700 -
#94Theo Verstreecken
“Zicht op de Werf te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chantier à Lier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#25
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en twee saffieren samen ± 0,20 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de deux saphirs, ensemble ± 0,20 ct.No longer availableDim. 10,52 gEstimate: € 500/600 -
#763Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#190
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 8,80 gEstimate: € 1100/1200 -
#67
“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
”Le lecteur”. Un haut-relief en bronze. Travail allemand, +- 1900.No longer availableDim. 20 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#235
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,44 ct. en een centrale parel van Ø 1,50 cm.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct et une perle centrale de diamètre 1,50 cm.No longer availableDim. 8,17 gEstimate: € 1500/1600 -
#217Vanden Schilde à Bruxelles
Een vergulde schouwpendule met bol uurwerk in blauwgelakte kast en getooid met een jonge vrouw met bloemenmand.
Une pendule de cheminée avec horloge sphérique et armoire bleue, décoration d’une jeune femme et panier de fleurs.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 1200/1400 -
#126
Een XVIIIe eeuwse eikenhouten dekenkist.
Un coffre à couvertures en chêne, XVIIIième siècle.No longer availableDim. 61 x 118 cmEstimate: € 120/200 -
#188
Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500/600