#243Een tuinbank van teakhout.
#742Juan Castells Marit“Flamencodansers”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
”Danseurs de Flamenco”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée dans la planche.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
#47Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#535Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ctNo longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 400 / 500 -
#627Een Chinese buikvaas van blauw porselein.
#126Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
#274Simonne Beardwood“Stilleven met vaas met asters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Nature morte, vase et oeillets”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#240Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 1,64 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#528Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25 / 35