Similar lots by type
-
#177DavidoffEen ebbenhouten humidor, model Century Macassar.
Un humidor en ébène, modèle Century Macassar.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#221Een voorraadpot van geciseleerd brons, op het deksel een luipaard die een geit aanvalt. Verloren was techniek. Benin.
Un pot à réserves de bronze ciselé, un léopard attaquant une chèvre sur le couvercle. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#760Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#308P. Boël, BruxellesTheodoliet.
Théodolite”.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#417Rechthoekige bronzen doos met los deksel. Verloren was techniek. Benin.
Une boîte rectangulaire avec couvercle détaché. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. 8 x 20 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#301Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#487Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.
Un couteau africain avec fourreau et six flèches avec pointes en fer. RDC.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#751Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.
Une boîte à bijoux orientale en bois, montures en cuivre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 85 / 100 -
#18Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#768Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje met deksel. Afrikaans werk.
Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#770Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 85 / 100 -
#831Oude rekenmachine “Triumphator”.
Une ancienne calculatrice “Triumphator”.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#337Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).
Un masque-casque en bois polychrome. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#371Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).
Une statue en bois d’une femme. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 68,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#841Twee doosjes en een asbak van rode Chinese lak op koper.
Deux petites boîtes et un cendrier en laque rouge chinoise sur cuivre .No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#307Een bronzen bel in de vorm van een apenkop getooid met een klein aapje. Verloren was techniek. Benin.
Une sonnette en bronze en forme de tête de singe décorée d’un petit singe. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#416Twee diverse spinnenwielen.
Deux anciens rouets.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#397Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.
Une relique en bois et métal. Gabon.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#444Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#11Diverse precisie instrumenten in etuis. Drie stuks.
Divers instruments de précision dans des étuis. Trois pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#127Een polychroom houten masker of buste. Afrikaans werk.
Un buste ou masque en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#281Een houten humidor met hygrometer.
Un humidor avec hygromètre.No longer availableDim. 35 x 19 x 13 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#833Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102Georges SteelPeriod: 1923 - 2010“Twee jongens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Deux garçons”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#755Vierkante art deco luchter met een guirlandedecor. Metaal en gefumeerd glas. Met vier glazen lampenkapjes op de hoeken.
Un lustre carré Art Déco, décor de guirlandes. métal et verre fumé. Quatre capes en verre sur les coins.No longer availableDim. 44 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#389“The Royal Geographical Society Silver Map”. Een gegraveerde wereldkaart.
”The Royal Geographical Society Silver Map”. Une carte mondiale gravée.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#602Felix De Boeck“Moederschap”. Een Potloodtekening, gemonogrammeerd en gedateerd 25 september.
”Maternité”. Un dessin au crayon, monogrammé ‘F’ pour Felix De Boeck et daté 25 septembre.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 220 / 240 -
#319“Dorp in de Sneeuw”. Aquarel. Draagt een handtekening: De Kat en datum 1923.
”Village enneigé”. Une aquarelle. Porte une signature: De Kat et datée 1923.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#236Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.
Une armoire de mariage en chêne massif à deux portes richement sculptées, représentation de la mariée et du marié dans le panneau supérieur. Un motif de guirlande sur les montants et les côtés. Bretagne, 1796.No longer availableDim. 215 x 160 x 85 cmEstimate: € 300 / 500 -
#623Een Chinese wijze van gesculpteerd speksteen.
Une statue d’un sage chinois en pierre de lard.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 420 / 480 -
#231Een bronzen helmmasker in verloren was techniek. Benin.
Un masque-casque en bronze, technique de lavis perdue. Bénin.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 300 / 350 -
#346ThonetEen deckchair van met stoom gebogen beukenhout met gevlochten zit en rug. Gemerkt.
Chaise transat en hêtre courbé à la vapeur et à siège et dossier cannés. Avec marque.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#250Een 18 karaats wit gouden takvormige broche bezet met diamanten en baguetten en markiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 7.50 ct. en saffiermarkiezen met een gezamenlijk gewicht van ± 4.50 ct. D/G VVS-VS.
Une broche en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants et baguettes et marquises ayant un poids total de ± 7,50 ct et de saphirs marquise ayant un poids total de ± 4,50 ct? D/G VVS-VS.No longer availableDim. 21,38 g l: 5 cmEstimate: € 7000 / 8000 -
#479Riga(?)Een lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableEstimate: € 60 / 70

