Similar lots by type
-
#18
Een kazuifel.
Une chasuble.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#371
Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).
Une statue en bois d’une femme. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 68,5 cmEstimate: € 50/70 -
#831
Oude rekenmachine “Triumphator”.
Une ancienne calculatrice “Triumphator”.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#337
Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).
Un masque-casque en bois polychrome. Yoruba, Niger.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80/100 -
#177Davidoff
Een ebbenhouten humidor, model Century Macassar.
Un humidor en ébène, modèle Century Macassar.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#841
Twee doosjes en een asbak van rode Chinese lak op koper.
Deux petites boîtes et un cendrier en laque rouge chinoise sur cuivre .No longer availableEstimate: € 60/100 -
#760
Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.
Un lot de deux bagages de voyage vintage.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 50/80 -
#301
Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.
Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 30/40 -
#281
Een houten humidor met hygrometer.
Un humidor avec hygromètre.No longer availableDim. 35 x 19 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#770
Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 65 cmEstimate: € 85/100 -
#416
Twee diverse spinnenwielen.
Deux anciens rouets.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#487
Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.
Un couteau africain avec fourreau et six flèches avec pointes en fer. RDC.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#470
Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40/60 -
#11
Diverse precisie instrumenten in etuis. Drie stuks.
Divers instruments de précision dans des étuis. Trois pièces.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#221
Een voorraadpot van geciseleerd brons, op het deksel een luipaard die een geit aanvalt. Verloren was techniek. Benin.
Un pot à réserves de bronze ciselé, un léopard attaquant une chèvre sur le couvercle. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200/300 -
#213
Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#397
Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.
Une relique en bois et métal. Gabon.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 40/50 -
#444
Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#417
Rechthoekige bronzen doos met los deksel. Verloren was techniek. Benin.
Une boîte rectangulaire avec couvercle détaché. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. 8 x 20 x 10 cmEstimate: € 40/60 -
#307
Een bronzen bel in de vorm van een apenkop getooid met een klein aapje. Verloren was techniek. Benin.
Une sonnette en bronze en forme de tête de singe décorée d’un petit singe. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#768
Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje met deksel. Afrikaans werk.
Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#127
Een polychroom houten masker of buste. Afrikaans werk.
Un buste ou masque en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 40/60 -
#751
Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.
Une boîte à bijoux orientale en bois, montures en cuivre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 85/100 -
#308P. Boël, Bruxelles
Theodoliet.
Théodolite”.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#191
Bovenstuk van een Dogon staf van ijzer en brons, gemonteerd op een verweerd houten beeld van een ouder met kind.
Partie supérieure d’un bâton Dogon en fer et bronze, montée sur une statue en bois rongé par le temps d’un parent avec son enfant.No longer availableDim. H. 126 cmEstimate: € 200/260 -
#668
Twee oude trommelpistolen. Omstreeks 1900.
Deux revolvers de poche anciens. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#871
Tinnen kandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre en étain, style Renaissance.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 20/30 -
#568
Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#174
“Landschap”. Aquarel op papier. Gedateerd 1868.
”Paysage”. Une aquarelle. Datée 1868.No longer availableDim. 50 x65 cmEstimate: € 200/220 -
#521
“L’Histoire de l’Angleterre” 1844 (2 delen) en Sir Walter Scott. “Ivanhoe” (Nederlandse uitgave, XIXde eeuw).
”L’Histoire de l’Angleterre”. 1844. (2 volumes). “Ivanhoe”. Sir Walter Scott. (édition néerlandaise, XIXème siècle).No longer availableEstimate: € 30/40 -
#796Gabbeh
Een loper van rode wol.
Un couloir en laine rouge.No longer availableDim. 255 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#876
Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40/50 -
#699
Een eikenhouten schouwspiegel.
Un miroir de cheminée en chêne.No longer availableDim. h: 146 cmEstimate: € 100/120 -
#14Kurt Peiser
Een paar etsen van een hond en een kat. Gesigneerd buiten de plaat.
Une paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées hors planche.No longer availableDim. 11,5 x 8,25 cmEstimate: € 40/60 -
#395
Een lot van zeven boeken uit de reeks “Kunst en beschaving” van Artis-Historia: Het nabije Oosten, Perzië, Rome, Het pre-Colombiaanse Mexico, De middeleeuwen deel 1, De renaissance, BarokAlsook twee uitgaves buiten de reeks: Rubens en zijn tijd & De Vlaamse Primitieven.
Un lot de sept livres de la collection “Art et civilisation” par Artis Historia:Le proche Orient, la Perse, Rome, Mexique pré-colombienne, le Moyen Age volume 1, la Renaissance, le Baroque. Ainsi que deux volumes hors série: Rubens et sa période & Les Primitifs Flamands.No longer availableEstimate: € 45/65 -
#440
Een lot koper, bestaande uit twee verzilverde Engelse kandelaars, een tabaksdoos en een kruithoorn.
Un lot de cuivre comprenant deux candélabres anglais, une boîte à tabac et une corne à poudre.No longer availableEstimate: € 25/40