#377
Een lot oude postzegels, waaronder een Columbusreeks.
#11
Une pipe en noyer à clapet, une pipe en écume en forme d’un homme à turban et une statue en terre cuite en forme de pêcheur qui fume, signée ‘P. Grasso’.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Symphonion Simplex
Een oude mechanische muziekdoos met twaalf stalen muziekschijven.
#767
#406
Vier mahoniehouten Regencystoelen.
#181
“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#488
Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
#90
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#615
#57Sitzendorf
Un groupe en porcelaine polychrome et doré représentant un couple romantique et un putto dans une luge stylisée. Dans l’esprit du XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 cm, l: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#141
Een coupe van Saksisch porselein. Omstreeks 1930.
#627
Un lot de huit petites boîtes à tabac antiques en tortue, dont deux avec des incrustations en ivoire.No longer availableDim. b: 7 - 11 cmlEstimate: € 80 / 100