Similar lots by type
-
#313Een mosterdpotje met lepeltje en een glazen recipiënt in Rococostijl. Duitse keuren, 800‰.
Un pot à moutarde avec cuillère et récipient en verre. Poinçons allemandes 800 ‰.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#605Dinh Van ParisEen roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#137Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
Un lot de couverts en argent, comprenant des petites cuillères et cuillères à glace.No longer availableDim. 650 gramEstimate: € 130 / 150 -
#790Een lot van zes verschillende zakhorloges met zilveren kast. Enkele manco’s.
Lot de six montres de gousset à boîtier en argent. Quelques manquants.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#167Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit twaalf grote en twaalf kleine lepels, twaalf grote en twaalf kleine vorken, vijf eierlepeltjes en een sauslepel.
Un service à couverts en argent 800‰ comprenant douze grands et petits couteaux, douze grandes et petites fourchettes, cinq cuillères à oeufs et une cuillère à sauce.No longer availableDim. +/- 2850 gramEstimate: € 750 / 850 -
#87Een zilveren strooilepel en poederdoosje, respectievelijk 935 & 835 promille. Evenals een zilveren doosje met Duitse keuren en met inscriptie Ostern 1938.
Un saupoudroir en argent et boîte à poudre, resp. 935 et 835 promille. Également une boîte en argent, poinçons allemands, inscription Ostern 1938.No longer availableDim. 212,32 gEstimate: € 100 / 110 -
#77Een lot zilver, bestaande uit vier servetringen en drie suikertangen. Bijgevoegd een lepel en een servetring van Christofle.
Un lot d’argent, comprenant quatre ronds de serviettes et trois pinces à sucre. Nous ajoutons une cuillère et un rond de serviette par Christofle.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#270Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 220 / 240 -
#275Baume & Mercier GeneveEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#97ChristofleEen suikerpot van verzilverd metaal en glas. Gemerkt. Met een zilveren lepeltje.
Un sucrier en verre et métal argenté. Avec marque. On ajoute une petite cuillère en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 70 -
#640Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#338Een lot serveerbestekken met zilveren handvatten en waarbij enkele met vermeil. 14 stuks.
Un lot de couverts de service à manches en argent et quelques pièces en vermeil. 14 pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#590Pierre Balmain ParisEen roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Montre en acier inoxydable dans la boîte d’origine. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#55Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen bezet twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Deux différentes boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
Un couteau tibétain en bronze, décoration d’un animal fantastique à couronne.No longer availableDim. l: 18,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#800Een 18 karaats geel gouden omlijsting van een broche, een ring en losse stukjes goud.
Encadrement de broche en or jaune 18 ct, ainsi qu’une bague et quelques petites pièces diverses.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 200 / 250 -
#60Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met een camee.
Broche ou pendentif en or jaune 18 ct contenant un camée.No longer availableDim. 11,97 gEstimate: € 250 / 350 -
#636Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 310 x 245 cmEstimate: € 200 / 300 -
#716KirmanEen handgeknoopt wollen Perzische loper.
Un couloir persan en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#768Een lot strips, bestaande uit 22 albums van Jommeke, 29 albums van Piet Pienter en Bert Bibber en 18 albums allerlei.
Un lot de bandes dessinées, dont 22 albums de Jommeke, 29 albums de Piet Pienter et Bert Bibber et 18 autres albums.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#16827 boeken over geneeskunde, anatomie e.d. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, goede staat, bruine lederen rug. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 delen. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, goede staat. En 22 andere.
27 livres sur l’anatomie, la médecine etc. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, bon état, dossier en cuir brun. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 vol. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, bon état. Et 22 autres.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#588Een paar wandvaasjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.
Une paire de vases en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 170 / 190 -
#377“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
”Service portuaire Anvers”. Une plaquette en bronze sur marbre vert.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#536Perzisch tapijt van wol met kruismotief. Handgeknoopt.
Un tapis persan en laine noué main, motif aux croix.No longer availableDim. 270 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#352Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Kathedraal - Brabo - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 55/100 buiten de plaat.
”Cathédrale - Brabo - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 55/100 hors planche.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 55 / 65

