Similar lots by type
-
#198
Een terrine van 800‰ zilver. Gekeurd.
Une terrine d'argent 800‰. Aux poinçons.No longer availableDim. 1642,15 gEstimate: € 800/900 -
#400
Een dubbel fotokader van Sterling zilver. Engelse keuren.
Un double cadre photo en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. 17 x 27 cmEstimate: € 120/140 -
#217
Een reeks van twaalf zilveren lepeltjes in etui. Gemerkt.
Un ensemble de douze cuillères en argent dans un étui. Marqué.No longer availableDim. 259 gEstimate: € 100/120 -
#390
Een paar fotokaders van Sterling zilver. Engelse keuren.
Une paire de cadres photo en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 120/140 -
#168
Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
Une paire de bougeoirs en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750/850 -
#141
Twee verschillende zilveren suikerstrooiers. Londense keuren. Jaren ‘30.
Deux sucriers en argent différents. Poinçons de Londres. Années 1930.No longer availableDim. h: 15 & 17 cm 386,60 gEstimate: € 180/240 -
#148
Een zilveren flessenhouder in de vorm van een barokke strijdwagen. Gemerkt.
Un porte-bouteille en argent en forme de char baroque. Avec poinçon.No longer availableDim. l: 35 cm 806,45 gEstimate: € 400/450 -
#188
Een zilveren peper-, zout- en mosterdstelletje. Met glazen recipiënten. Engelse keuren. Gewogen zonder glaasjes.
Un ensemble sel, poivre et moutarde en argent. Avec récipients en verre. Poinçons anglais. Pesé sans verres.No longer availableDim. 139,95 gEstimate: € 60/70 -
#83
Een paar bekertjes van 925% zilver op houten voetstukjes. Gemerkt van Wolfers.
Une paire de tasses en argent 925 sur socles en bois. Marquées par Wolfers.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#647
Een Franse marinekepie.
Un képi de la marine française.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#295
Een vlag van het Nationaal Verbond Veteranen Koning Leopold III, afdeling Merksem uit 1951. Met vlaggenstok.
Drapeau du Nationaal Verbond Veteranen Koning Leopold III, afdeling Merksem de 1951. Avec mat de drapeau.No longer availableEstimate: € 130/160 -
#636
Een serveermeubeltje van wortelnootfineer met afneembaar dienblad.
Une table de service en placage de ronce de noix avec plateau amovible.No longer availableDim. 75 x 65 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#337
Een pique-fleurs van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd en een jampot van verzilverd metaal en geslepen glas.
Un pique fleurs en cristal taillé, coloré en bleu dans la masse, et un pot à confiture en métal argenté et verre taillé.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#408
Twee verschillende ovale aardewerken schalen met een meerkleurig decor, waarbij één gemerkt van Colbert en de andere met decor van pauwen, bloemen en vlinders.
Deux bols ovales différents en faïence à décor multicolore, l'un marqué par Colbert et l'autre à décor de paons, fleurs et papillons.No longer availableDim. 47 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#374
“Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.
“Mickey et Minnie”. Groupe en plastique. Marque de Disney.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/40 -
#680
Een smeedijzeren paraplustaander.
Un porte-parapluie en fer forgé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40/50 -
#85
Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.No longer availableDim. 24,35 gEstimate: € 750/800 -
#27
Een paar amphipterevormige messingen kandelaars. Beschadiging aan de vleugel.
Une paire de bougeoirs amphibies en laiton. Dégât à l'aile.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#90
Een 18 K geelgouden hanger met Egyptische hiërogliefen.
Un pendentif en or jaune 18 carats avec des hiéroglyphes égyptiens.No longer availableDim. 10,88 gEstimate: € 330/400 -
#391W.G. & Co., Limoges
Een sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une terrine décorative de style Louis XV en porcelaine multicolore et dorée. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/50 -
#235
Een 18 K witgouden ring bezet met een verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de saphirs de couleur différente d'un poids combiné de +- 3,20 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 1300/1500