Similar lots by type
-
#298
Twee etuis, waarin twaalf zilveren dessertlepels, twaalf lepels en twaalf vorken.
Deux étuis contenant six cuillères à dessert, douze cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableDim. 1479,15 gEstimate: € 500/600 -
#330
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100/150 -
#470
Een zilveren reliekhanger met een gedreven beeltenis van de Heilige Maagd met binnenin een waszegel en drie relikwieën.
Reliquaire en argent représentant une Sainte Vierge repoussée. A l’intérieur un sceau en cire et trois reliques.No longer availableDim. 4 x 4,5 cm 34,60 gEstimate: € 120/180 -
#263
Zes Sterling zilveren lepels. Omstreeks 1920. Gemerkt van Georg Jensen.
Six cuillères en argent sterling. Vers 1920. Marque de Georg Jensen.No longer availableEstimate: € 300/340
Other lots in this auction
-
#536
Een mahoniehouten meubel in gotische stijl met twee deuren met briefpanelen en drie laden.
Meuble de style gotique en acajou ouvrant à deux portes et à trois tiroirs.No longer availableDim. 131 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#474
“Rosa Molllissima” & “Rosa turbinata”. Twee reproducties naar Redouté.
“Rosa Molllissima” et “Rosa turbinata”. Deux reproductions d’après Redouté.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#306
Een notenhouten dagbed. XIXe eeuw.
Lit de repos en noyer.No longer availableDim. 62 x 194 cmEstimate: € 120/200 -
#256
Een hoge mahoniehouten commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode haute en acajou ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 120 115 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#499
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Sérigraphie représentant une couverture du “Petit Vingtième”. Ed. pour la décoration du café du Musée Hergé à Louvain-la-Neuve. N’a pas servie par manque de place.No longer availableDim. 50 x 37 cmEstimate: € 120/140 -
#478
Drie balustervaasjes van Japans aardewerk, waarbij er twee een paar vormen, versierd met handgeschilderde decors.
Trois vases balustres en faïence du Japon dont deux formant une paire. Décorés à la main.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#12
“Les accidents de la chasse”. Twee reproducties naar werken van Charles Vernet.
“Les accidents de la chasse”. Deux reproductions d’après Charles Vernet.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 30/50 -
#393
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#473
Een Afrikaanse wandelstok met getorste ivoren knop. Bevestigd met metalen spanklemmetje.
Canne Africaine à manche en ivoire torsadé.No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 40/60 -
#502
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.No longer availableDim. 9 x 14,5 cmEstimate: € 450/600 -
#299
“Vaas met rozen”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Vase aux roses”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 100/120 -
#581
“Geisha”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
“Geisha”. Sculpture en ivoire sculpté. Sur base en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300/400