#419Een oud houten biervaatje van Brouwerij Moortgat te Breendonk.
#155PomellatoEen 18 karaats geel gouden ring bezet met een granaat ± 8 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade de ± 8 ct.No longer availableDim. 17,90 gEstimate: € 800 / 1000 -
#51Een houten schemerlamp in de vorm van een siervaas.
#193Een driedelig klokstel van koper en onyx.
#287Een grote drageoir van geslepen kleurloos glas.
#158“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
#575Ivoren tandje, gezet in geel goud 18 ct.
Défense miniature en ivoire serti en or jaune 18 ct?No longer availableDim. 9,05 gEstimate: € 40 / 80 -
#795Een lot van 18 Chinese porseleinen beeldjes. Gemerkt onderaan.
#328Een paar allegorische voorstellingen in groen en wit biscuit. Stijl Wedgewood.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#775Een 18 karaats geel gouden dasspeld.
#505Mont BlancEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Werkende staat. Zonder bandje. gebruikssporen.
Une montre pour hommes en acier inoxydable, automatique. En état de marche. Sans bracelet. Traces d’usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350