Other lots in this auction
-
#664William Degouve de NuncquesPeriod: 1867 - 1935“Boszicht”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
”Vue forestière”. Pastel sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#55Een 14 karaats geel gouden broche in de vorm van een vogel bezet met robijnen en saffieren met een gezamenlijk gewicht ± 1 ct. (één saffiertje ontbreekt).
Une broche en or jaune 14 ct en forme d’oiseau sertie de rubis et de saphirs ayant un poids total de ± 1 ct. (un saphir manquant).No longer availableDim. 17,32 g h: 8 cmEstimate: € 300 / 400 -
#457“Visserskoppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
”Couple de pêcheurs”. Une paire de statues en porcelaine de Bruxelles polychromes et dorées.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#730Een 18 karaats geel gouden ketting met gerecycleerde juwelen als hanger.
Une chaîne en or jaune 18 ct et un pendentif fait à partir de bijoux recyclés.No longer availableDim. 40,40 gEstimate: € 850 / 950 -
#119Gustave Donnet“Stilleven met roze bloemen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#283Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65 / 75 -
#77Een bestek van verzilverd metaal met een Lodewijk XV-motief. Compleet voor 12 personen (84 stuks). In ménagère. Gemerkt: Silber 100.
Un service à couverts en métal argenté, motif Louis XV. Complet pour douze convives. (84 pièces). Avec ménagère. Marque: Silber 100.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljant van ± 0,60 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,24 gEstimate: € 800 / 900 -
#34Hütten“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 25 / 35 -
#334“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Omstreeks 1910.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. +- 1910.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#524“Strandscènes met jonge baders”. Olieverf op paneel. Pendanten.
”Scènes de plage et jeunes nageurs”. Huile sur panneau. Pendants.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct. en een centrale saffier van ± 0,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,28 ct et d’un saphir central de ± 0,93 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 500 / 600



