#10Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#530Een paar bijzettafeltjes met drie poten, versierd met verguld bronsbeslag en met wit marmeren blaadjes.
Une paire de tables d'appoint à trois pieds, décorées avec des garnitures en bronze doré et des plateaux en marbre blanc.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 320 / 380 -
#158De VianneEen glazen schemerlamp met geëtst bloemendecor.
Une lampe de table en verre à décor floral gravé.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Een vaas van rood Muranoglas met gouden spikkels.
#728Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#189Karel De BauwPeriod: 1909-2002“Terugkeer van het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Retour du champ . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 650 / 750 -
#59Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.
#250Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,86 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,86 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#615Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#69L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Moulin à eau . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#125Een 18 karaats geel gouden munt gemonteerd als oorbel. George V, 1913.
Une pièce en or jaune 18 carats montée en boucle d'oreille. George V, 1913.No longer availableDim. 12,66 gEstimate: € 400 / 500