Other lots in this auction
-
#74Amedée Leynen
“Quartier Militaire”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1925”.
Military Quarter. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1925”.No longer availableDim. 34 x 50cmEstimate: € 120/200 -
#51Hergé
“De Scepter van Ottokar”. Hardcover A53, hoogte perkament 69 mm. Ed. Casterman 1953. Goede staat, lichte slijtage.
Ottokar's Scepter. Hardcover A53, parchment height 69 mm. Ed. Casterman 1953. Good condition, light wear.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#616
Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
A wooden square coffee table, Asian design.No longer availableDim. 42 x 115 x 115 cmEstimate: € 100/200 -
#301
“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
“Science et Travail.” Zamak sculpture on wooden base.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 120/200 -
#391
Een paar rechthoekige Chinees porseleinen vazen met famille jaune decor. Met geometrisch detail.
A pair of rectangular Chinese porcelain vases with famille jaune decor. With geometric detail.No longer availableDim. h 21 & b 7,5 cmEstimate: € 70/100 -
#348
Een antieke Régence armstoel met gesculpteerde rug en met zitting bekleed met naaldwerk.
Fauteuil ancien Régence au dossier sculpté et à l'assise tapissée de broderies.No longer availableDim. H. 102 cmEstimate: € 80/120 -
#68
Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.
An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 100/150 -
#316
Een notenhouten korinthische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.
A walnut Corinthian column. Late 19th century. With traces of gilding.No longer availableDim. h 184 cmEstimate: € 220/280 -
#682
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Une chaise d'appoint rustique en chêne avec des pieds tournés et une entretoise croisée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H.86 cmEstimate: € 120/200 -
#679
Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.
A brass wall clock with large pendulum and round dial. With weights.No longer availableDim. H: 130 cmEstimate: € 60/100 -
#498
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Lot de timbres variés. Deux petits albums avec cachets belges oblitérés et MNH. Une boîte de dépliants de la poste avec des timbres collés, la plupart avec un timbre du premier jour, des années 1960-1970. Une boîte avec des timbres détachés, divers pays. Quatre albums différents avec une variété de timbres belges. Trois albums "Safe Dual", années 1980 peu remplies, 1968-1974 assez complètes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#617Mossi
Een Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50/70