#178Atelier-Edition8 luxe-albums/cassettes met Duitse postzegels met eerste-dag-stempels, telkens met verklarende folder en afbeelding van diverse andere ontwerpen. 1995-2002.
8 albums et cassettes de luxe contenant des timbres postes allemands aux cachets premier jour, chaque fois avec un dépliant explicatif et les représentations des autres dessins non retenus. 1995-2002.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#209Joseph François“Houthakkers in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bûchers dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 61 cmEstimate: € 220 / 240 -
#682Nels Roodhart“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine à décor bleu sur blanc de pivoines et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 160 -
#521Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
#510Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (klein letsel aan wijzerplaat).
#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#556HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
#148Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.
Un lot de sept coquillages, trois coraux et un oursin.No longer availableEstimate: € 130 / 150