#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
#107Karl LagerfeldEen zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
#195VacheronEen 18 karaats geel gouden zakhorloge met schakelketting en sleutel.
Montre de gousset en or jaune 18 ct avec châtelaine et clef.No longer availableDim. bruto: 89,30 gEstimate: € 800 / 100 -
#448Een rood metalen kinderpedaalwagen.
#482Alfred Ost“Boerenpaard”. Aquarel en inkt op papier. Gemonogrammeerd.
”Cheval fermier”. Aquarelle et encre sur papier. Monogramme.No longer availableDim. 11,5 x 13,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#690Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#325Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 500 / 700 -
#428Een Oude Duitse helm.
Un ancien casque allemand.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#121Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Une paire de pièces de maître en bois. Figures géométriques.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#651Drie antieke Chinese Wajang-Golèkpoppen.