#102Homer CoppensPeriod: 1895-1975
“Kerkinterieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.
Intérieur de l'église . Huile sur panneau. Signé et daté 1925.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#625
#173
#71
Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
#411Val St. Lambert
#97
Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
#16
Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#495
#174
Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#709
Paire de petits vases en verre polychrome dans le style de Gallé dont un avec décor floral, l’autre aux chardons.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 60/80 -
#684Ambrose
“Zeilschip op volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#479
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150/200