Similar lots by type
-
#410Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.
Lot de différents napperons en dentelle aux fuseaux, dentelle au ruban et broderie.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#811Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.
Miroir en bois doré de style baroque décoré aux détails en églomisé.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#818Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350 / 500 -
#252Een ovale spiegel van verguld hout, bovenaan versierd met een acanthusblad.
Miroir ovale en bois doré, surmonté d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 80 / 120 -
#831Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50 / 100 -
#813Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#337Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.
Miroir carré en bois polychrome.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#314Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.
Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#455Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.
Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#435Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
Lot de différents napperons crochetés et un châle.No longer availableEstimate: € 40 / @60 -
#323Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#420Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#815Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.
Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#425Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#405Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#465Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.
Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#559“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#328Een paar kleine bronzen kandelaars.
Paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#446Een rond bijzettafeltje van gesculpteerd hout met vier poten in de vorm van olifantenkoppen. Het blad versierd met ivoren inlegwerk.
Une petite table d’appoint ronde en bois sculpté dont les quatre pieds sont en forme de tête d’éléphants. La tablette est décorée avec de l’ivoire incrustée.No longer availableDim. h: 62 cm Ø: 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#240BalmainEen paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljantjes.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de brillants.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 300 / 500 -
#590Franklin mint“The world’s greatest banknotes”. Een collectie van 50 miniatuur drukplaatjes van Sterling zilver.
“The world’s greatest banknotes”. Une collection de 50 planches en argent sterling.No longer availableDim. 407 gEstimate: € 120 / 160 -
#713Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#680Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 80 / 120 -
#694Een zwartgelakt Chinees lessenaartje. Met personages gedecoreerd.
Un pupitre chinois laqué noir. Décor de personnages.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#105Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 1,26 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#798Een gietijzeren staander in drie niveaus, opengewerkt in bloemmotieven.
Un support en fer forgé a trois niveaux, décor floral.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Mario Cortiello“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée ‘76.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#664E. Bouillon“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 74 cmEstimate: € 100 / 120

