Similar lots by type
-
#86
Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.
Une table tripode en chêne rustique avec une tablette ronde. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 71 x Ø 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#166
Groot eikenhouten buffet met twee deuren en een lade. Sledepoten. Duitsland, XVIIIe eeuw.
Grand buffet en chêne à deux portes et un tiroir. Pieds de luge. Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 108 x 203 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#445
Een primitief en zeldzaam eikenhouten meubeltje met twee paneeldeuren en met smeedijzeren beslag. Vermoedelijk Noord-Frans, XVIIe eeuw.
Un meuble en chêne primitif et rare avec deux portes à panneaux et ferrures en fer forgé. Probablement Nord de la France, XVIIème siècle.No longer availableDim. 145 x 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#18
Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.
Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#328
Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45 / 55 -
#156
Een zwaar notenhouten meubel met vier paneeldeuren en drie laden, versierd met uitgestoken motieven. Auvergne, XVIIe eeuw.
Un lourd meuble en noyer à quatre portes à panneaux et trois tiroirs, décoré de motifs sculptés. Auvergne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 200 x 150 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#465
Een notenhouten buffet met twee paneeldeuren, versierd met uitgestoken motieven. Spanje, XVIIe eeuw.
Buffet en noyer à deux portes à panneaux, décoré de motifs sculptés. Espagne, XVIIe siècle.No longer availableDim. 100 x 117 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#46
Een rechthoekig bankje van notenhout. Gedraaide poten met H-verbinding. Gechantourneerde gordel. XVIIIe eeuw.
Un banc rectangulaire en bois de noyer. Pieds tournés avec joint en H. Ceinture chantournée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66
Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#158
Drie diverse massief zilveren schotels, twee met gechantourneerde randen in Lodewijk XV stijl. Keuren van Duitsland voor 835 en 830/1000., het derde met effen rand en met Nederlandse keuren, tweede gehalte.
Trois plats en argent massif divers dont deux aux bords noircis de style Louis XV. Poinçons d'Allemagne pour 835 et 830/1000, le troisième à tranche lisse et aux poinçons hollandais, deuxième titre.No longer availableDim. 845 gEstimate: € 400 / 450 -
#520
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#694
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 150 / 200 -
#546Samuel MartiPeriod: 1922 -
Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Une pendule de cheminée en bronze doré de style rococo. Décoré tout autour de rocaille et d'acanthe. Cadran en émail sur cuivre. France, vers 1900. Marqué sur le mouvement. Avec clé et pendule.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#601
Een aardewerken terrine met een dekselknop in de vorm van een peer. Frankrijk, omstreeks 1800. Schade aan het blad van de peer en haarscheur van rand tot midden in de coupe.
Une soupière en faïence avec un bouton de couvercle en forme de poire. France, vers 1800. Dégâts à la feuille du poirier et cheveu du bord au centre de la coupe.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#655
Een art deco staander van smeed-en plaatijzer.
Un montant art déco en fer forgé et tôle.No longer availableDim. H. 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#120Chopard
Een 18 K geelgouden hanger bezet met drie briljantjes. Happy Diamond. Genummerd en gesigneerd.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de trois diamants. “Happy Diamond”. Numéroté et signé.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 850 / 950 -
#634Jef Van Grieken
“Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.
"Étranglement". Une gravure. Signée, numérotée 10/15 et datée '76 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#656
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#682
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijtje.
Carpette Kazak en laine, nouée à la main.No longer availableDim. 147 x 84 cmEstimate: € 40 / 50 -
#193
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée. We voegen er een klein porseleinen popje aan toe.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 340 -
#629
Twee dekselpotjes en twee versierde vazen (H. 17,5 cm). Zuid-Oost Azië, XIXde eeuw.
Deux pots à couvercle et deux vases décorés (H. 17,5 cm). Asie du Sud-Est, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 12 & 11 cmEstimate: € 60 / 80