Similar lots by type
-
#86Een rustieke eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIde eeuw.
Une table tripode en chêne rustique avec une tablette ronde. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 71 x Ø 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#465Een notenhouten buffet met twee paneeldeuren, versierd met uitgestoken motieven. Spanje, XVIIe eeuw.
Buffet en noyer à deux portes à panneaux, décoré de motifs sculptés. Espagne, XVIIe siècle.No longer availableDim. 100 x 117 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#156Een zwaar notenhouten meubel met vier paneeldeuren en drie laden, versierd met uitgestoken motieven. Auvergne, XVIIe eeuw.
Un lourd meuble en noyer à quatre portes à panneaux et trois tiroirs, décoré de motifs sculptés. Auvergne, XVIIème siècle.No longer availableDim. 200 x 150 x 66 cmEstimate: € 400 / 600 -
#166Groot eikenhouten buffet met twee deuren en een lade. Sledepoten. Duitsland, XVIIIe eeuw.
Grand buffet en chêne à deux portes et un tiroir. Pieds de luge. Allemagne, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 108 x 203 x 47 cmEstimate: € 200 / 300 -
#18Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.
Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 35 / 40 -
#46Een rechthoekig bankje van notenhout. Gedraaide poten met H-verbinding. Gechantourneerde gordel. XVIIIe eeuw.
Un banc rectangulaire en bois de noyer. Pieds tournés avec joint en H. Ceinture chantournée. XVIIIème siècle.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#328Een XVIIIe eeuwse messingen Hollandse melkkruik.
Un pot à lait hollandais en laiton du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 45 / 55 -
#66Een pittoreske eikenhouten driepoottafel met rond blad. Holland, XVIIIe eeuw.
Une table tripode pittoresque en chêne avec un plateau rond. Hollande, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 78 x Ø 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#445Een primitief en zeldzaam eikenhouten meubeltje met twee paneeldeuren en met smeedijzeren beslag. Vermoedelijk Noord-Frans, XVIIe eeuw.
Un meuble en chêne primitif et rare avec deux portes à panneaux et ferrures en fer forgé. Probablement Nord de la France, XVIIème siècle.No longer availableDim. 145 x 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#685Marie StormsEen siercollier met fantasiestenen.
Un collier décoratif avec des pierres fantaisie.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#345Een kleine lezenaar van notenhout. Gedraaide pootjes met vernauwingen. Onderaan gemonogrammeerd.
Un petit pupitre en bois de noyer. Pieds tournés avec étranglements. Monogrammé en bas.No longer availableDim. L. 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#412Constructivistisch kunstwerk in ijzer.
Oeuvre constructiviste en fer.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#349Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
Ancienne lampe de hall avec trois abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#636Capodimonte“Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.
"Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 70 / 120 -
#318Val Saint LambertEen coupe van kleurloos kristal met verzilverde voet. Gemerkt.
Une coupe de cristal incolore avec un pied argenté. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#327Een messingen olielamp met glazen kap op elektriciteit.
Une lampe à huile en laiton avec abat-jour en verre sur électricité.No longer availableDim. H: 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#688Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.No longer availableDim. 156 x 98 & 70 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#199Napels“Bedelaarsfamilie”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de gekroonde N, XIXde eeuw.
"La famille du mendiant". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas du N couronné, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#121Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 300 / 400 -
#530Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 200 / 300 -
#406Een Thais borduurwerk met hindoeïstisch tafereel.
Une broderie thaïlandaise avec une scène hindoue.No longer availableDim. 135 x 90 cmEstimate: € 75 / 100


