Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lotje Aziatisch brons, bestaande uit een antiek kommetje met een cloisonnédecor van pauwen en een voorstelling van een achtarmige Boeddha.
Een lotje Aziatisch brons, bestaande uit een antiek kommetje met een cloisonnédecor van pauwen en een voorstelling van een achtarmige Boeddha.
Een lotje Aziatisch brons, bestaande uit een antiek kommetje met een cloisonnédecor van pauwen en een voorstelling van een achtarmige Boeddha.

Een lotje Aziatisch brons, bestaande uit een antiek kommetje met een cloisonnédecor van pauwen en een voorstelling van een achtarmige Boeddha.

Petit lot de bronzes asiatiques comprenant un bol ancien à décor cloisonné de paons et une statuette représentant un bodhisattva à huit bras.
Dim. Ø: 16 h: 20 cm
SKU: 2908170447.
Categories: Aziatisch, Brons.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #447
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #424

    Een lot van drie aardewerken kruikjes.

    Un lot de trois cruches en faïence.
    No longer available
    Dim. H: 12 cm -18 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #814

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #674

    Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #177

    “Man met paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.

    “Homme et cheval”. Un groupe en bronze patiné sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #611

    Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #201
    Henri Louis Levasseur
    Period: 1853 - 1934

    “Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #548

    Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #510

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #817

    Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.

    Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #198
    Edouard Drouot
    Period: 1859 - 1945

    “Boerin met os”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Paysanne et boeuf”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #702

    Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.

    Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.

    “Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #217
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.

    “Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderie
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #578

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #490

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #598

    Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.

    Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #833

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #221

    “Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. l: 69 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #608

    Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.

    Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #768

    Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.

    Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #641

    Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #601

    Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.

    Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #233
    Mierriet Bellens

    “Mélodie”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar Carrier-Belleuse. Gesigneerd.

    “Mélodie”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Carrier-Belleuse. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #556

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 93 x 132 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #320

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten waarvan in bloemvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 2,30 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants montés en forme de fleurs, ayant un poids total de ± 2,30 ct.
    No longer available
    Dim. 7,69 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #401
    Swarovski

    Zes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.

    Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #325

    Een 18 karaats wit gouden dubbel geweven armband bezet met diamanten in bloemvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.

    Un bracelet tissé double en or blanc serti de diamants montés en forme de fleurs, ayant un poids total de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 38,78 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #370

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 0,25 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct. et un saphir de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 2,48 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #779

    Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.

    Deux icônes: le Christ Pantocrator et l’archange Michel. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. ± 21 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een canapé van gebeeldhouwd mahoniehout, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen.

    Canapé en acajou sculpté, le dessus décoré de fleurs sculptés.
    No longer available
    Dim. h: 169 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #607

    Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.

    Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 130 / 160
  • #644
    Koliai

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis Perse en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 300 x 203 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #26

    Een eikenhouten bijzettafeltje in Regencestijl met tussenblad.

    Guéridon en chêne de style Régence à tablette d’entretoise.
    No longer available
    Dim. H: 76cm B: 60cm D: 38cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #544

    “Cirque”. Een reproductie naar een werk van Matisse. Frankrijk, 1990.

    “Cirque”. Une reproduction d’après une oeuvre de Matisse. France, 1990.
    No longer available
    Dim. 50 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More