Other lots in this auction
-
#187Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#481
Chinees porseleinen schaal, zwart met groene vogelfiguren, naar famille noire.
Bol en porcelaine de Chine noire à figures d'oiseaux verts, d'après la famille noire.No longer availableDim. Ø44cmEstimate: € 50/80 -
#345
Een lot koper met diverse roodkoperen pannen en een grote geelkoperen ketel.
Lot de cuivre avec diverses casseroles en cuivre rouge et une grande bouilloire en cuivre jaune.No longer availableDim. H:5-33 cmEstimate: € 50/80 -
#448
Chinees porseleinen vaas, vierhoekig, afbeelding met 4 figuren met diverse teksten, markering onderaan.
Vase en porcelaine de Chine, quadrangulaire, figurant 4 personnages avec divers textes, marquage en bas.No longer availableDim. h42,5cm x b15cmEstimate: € 300/400 -
#342
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#222A. Matthyssens
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#473
Een grote vaas van Chinees porselein. Versierd met talrijke personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en porcelaine de Chine. Décoré de nombreux personnages en cartouches. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 58 cmEstimate: € 60/100 -
#358Goebel
“Globetrotter.” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 79. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Globe-trotter." Une figurine de biscuit multicolore de la série MI Hummel. non. 79. Marqué en bas. Intacte.No longer availableDim. h 12,5 cmEstimate: € 35/40 -
#379Unique Art MFG. Co, Inc.
Een opwindbare blikken clownwagen.
Une voiture de clown en tôle à remonter.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 35/45 -
#370Cordon Noir
Een parure van hematiet, bergkristal en plaqué waaronder halssnoer, armband en twee paar bijpassende oorbellen. Met certificaat en in originele doos.
Une parure d'hématite, de cristal de roche et de plaque comprenant un collier, un bracelet et deux paires de boucles d'oreilles assorties. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#194Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940
“Zicht op Schelle.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1894.
"Vue de Schelle." Huile sur toile. Signée et datée de 1894.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 450/550 -
#368
4 stuks keramiek: een pot, gemarkeerd Mirafloris ‘62,een spiegel, gemarkeerd ‘62 een potje, geschubd celadonkleurig, een theepotje.
4 pièces de céramique : une jarre, marquée Mirafloris '62, un miroir, marqué '62, une jarre à motif d’écailles de couleur céladon, une théière.No longer availableDim. H: 13-28 cmEstimate: € 30/35