Other lots in this auction
-
#312Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Oud Achterbosch”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 32/50 buiten de plaat.
Oud Achterbosch. Une eau-forte. Signée et numérotée 32/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#657Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Ensemble d'horloge en trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 160 -
#53HochlerEen cartelklok in houten kast met handgeschilderd bloemendecor in de stijl van de Neuchâteloises. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cartel dans un coffret en bois à décor de fleurs peintes à la main dans le goût des Neuchâteloises. Sans clé.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Van Bavels (?)“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Arbre au bord d'un lac. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#94Jan Van Pee/ Van PennePeriod: 1640 - 1710“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school. Toegeschreven aan. Te restaureren.
“Personnages dans un paysage”. Huile sur panneau. Ecole anversoise. Attribué à. A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#171Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
Pêcheuse de crevettes. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h 41cmEstimate: € 400 / 450 -
#395Een schouwpendule van Rouens aardewerk met een handbeschilderde wijzerplaat.
Une pendule de cheminée en poterie de Rouen avec un cadran peint à la main.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#211Een gebeeldhouwd eikenhouten ééndeurskastje met getorste stijlen.
Un meuble à une porte en chêne sculpté avec des montants torsadés.No longer availableDim. 110 x 83 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#461Een gebeeldhouwde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
Une défense africaine sculptée en forme de crocodile.No longer availableDim. l: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#601Een paar messingen pauwen op houten voetstuk.
Une paire de paons en laiton sur socle en bois.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#671SiemensEen vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.
Une radio portable vintage, modèle Club de Luxe. 1970.No longer availableDim. 19 x 29 x 9 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238“Zittende jongen”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
Garçon assis. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 46 cm (32 cm op tafel)Estimate: € 180 / 240

