#335Een paar 18 K wit en geelgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de cœur en or blanc et jaune 18 K serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 300 / 350 -
#498Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
#233“Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de deux roses de diamants et d'un diamant central de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,28 gEstimate: € 350 / 400 -
#559Een marmeren zuiltje.
Une colonne de marbre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#568“Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.
Mère avec enfant au sein. Une statue en plâtre. Signée.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#603Een paar koperen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
#463Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#563Een pul van Duits steengoed. Onderaan gemerkt ‘Germany’.
#689Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.