Similar lots by type
-
#744
Een lot ivoor bestaand uit: een sfinx, vorkjes en vismessen, twee servetringen en een beschadigde olifant.
Un lot d’objets en Ivoire comprenant: un sphinx, fourchettes et couteaux à poison, deux ronds de serviettes et un éléphant ( endommagé).No longer availableEstimate: € 30/50 -
#513
Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Netsuké en ivoire sculpté et partiellement polychrome. XIXe siècle. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#30
Een knoopsluiting van gesculpteerd ivoor in de vorm van een man met baard.
Fermoir en ivoire sculpté en forme d’un homme barbu. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30/50 -
#561
Een leeuw van gesculpteerd Aziatisch ivoor op een houten sokkel. Begin XXe eeuw.
Lion en ivoire sculpté sur socle en bois. Travail chinois du début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 240/300 -
#521
Een danseres en een kleine Boeddha van gesculpteerd Aziatisch ivoor. We voegen er een Boeddha van gesculpteerd jade aan toe.
Danseuse et petit Bouddha en ivoire sculpté. Travail asiatique. Nous ajoutons un Bouddha en jade sculpté.No longer availableDim. h: 7, 8 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#481
Een lot van drie kleine damesbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eéntje met kleine beschadiging bovenaan.
Lot de trois petits bustes de dame en ivoire sculpté. Travail africain. Petit dégât.No longer availableDim. h: 6, 11 & 16 cmEstimate: € 60/80 -
#503
“Man met lampion en gans”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.
“Homme au lampion et oie”. Netsuké en ivoire sculpté. Vers 1900. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 80/100 -
#571
Een tabaksdoos van gesculpteerd ivoor en messing, versierd met olifanten in reliëf op de zijkant en een twee olifantjes op het deksel. Begin XXe eeuw.
Boîte à tabac en ivoire sculpté et laiton décorée d’éléphants en relief sur les côtés et de deux petits éléphants sur le couvercle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#638
Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#598
Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/300 -
#608
Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#457
Een ivoren tand gesculpteerd in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk.
Une défense en Ivoire sculptée représentant un crocodile. Oeuvre africaine.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#741
Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.
Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200/240 -
#541
Een dekseldoos van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in reliëf op de zijkant en een leeuw op het deksel. Begin XXe eeuw.
Boîte couverte en ivoire sculpté à décor d’animaux en relief sur les côtés et d’un lion sur le couvercle. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/100 -
#537
“Oude man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
“Vieillard assis”. Netsuké en ivoire sculpté. XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80/100 -
#511
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een gesculpteerde slagtand met acht olifantjes en twee kleine vrouwenbustes. Eerste helft XXe eeuw.
Lot d’ivoires africains comprenant une défense sculpté représentant huit petits éléphants et deux petits bustes de femme. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. l: 65 cm (tand) h: 11 cmEstimate: € 200/300 -
#527
“Man met stok”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor.
“Homme aux bâton”. Netsuké en ivoire sculpté.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 80/120 -
#551
Een draak van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Op houten sokkel. Begin XXe eeuw.
Dragon en ivoire finement sculpté sur socle en bois. Travail chinois, début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#373
Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes geslepen kleruloze borreltjes, zes gekleurde likeurglazen op voet en twee gekleurde wijnglazen, gemerkt Val St. Lambert.
Lot de verres en cristal dont six gouttes incolores taillées, six verres à liqueur colorés sur pieds et deux verres à vins en couleurs marqués Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#660
Een eikenhouten buffetkast met twee centrale paneeldeuren en drie laden in de gordel. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes centrales et à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 152 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#567
Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.
Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 180/250 -
#713
Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Quatre poupées aux têtes, bras et jambes en porcelaine. Dégât à un pied.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#176
Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400/600 -
#230
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct en parels.
Une broche en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants avec un poids total de ± 0,40 ct. et perles.No longer availableDim. 14,74 gEstimate: € 350/450 -
#429
Een paar armstoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 150/200 -
#103
Een siervaas van eierschaalkleurig porselein met twee handgeschilderde decors en met verguld bronzen monturen.
Vase décoratif en porcelaine de couleur naturelle aux décors peints à la main et aux montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#425
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#124R. B...
“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Handtekening vergaan.
“Vue sur la rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signature éffacée par le temps.No longer availableDim. 74 x 94 cmEstimate: € 50/100 -
#154Yvette LichtfusPeriod: °1925
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 120/160 -
#438
Een kommetje van capucineporselein met een blauw en wit decor van bloesems. Haarscheur. Vroeg XIXe eeuw.
Petit bol en porcelaine dite capucine, l’intérieur à décor bleu et blanc de fleurons. Cheveux. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 30/40