Similar lots by type
-
#645
Een halluchtertje met glazen kap in art decostijl.
Une petite lampe de hall avec abat-jour en verre de style Art Déco.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 25/40 -
#391
Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#323
Twee paarse glazen designschalen, waarbij één Italiaanse en één Franse.
Deux plats design en verre violet, un italien et un français.No longer availableDim. b: 29 & 50 cmEstimate: € 40/50 -
#317
Een grote vintage schaal van paars glas. Mogelijk Italiaans. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand bol en verre violet vintage. Peut-être italien. Petit éclat à la base.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 30/40 -
#61La Rochère
Een cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.
Une lampe en verre taillé en camée décorée de tulipes. Marquée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#487
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#400Bormioli Rocco, Italia.
Een fruitschaal en twee kommetjes van kleurloos glas met verzilverde monturen. De kommetjes gemerkt. Jaren ‘60.
Un bol de fruits et deux bols en verre incolore avec des cadres en métal argenté. Les bols sont marqués. Années 1960.No longer availableDim. Ø: 12 & 23 cmEstimate: € 30/40 -
#333Leonardo
Een vaas van paars glas met witte binnenkant. Duits werk.
Un vase en verre violet avec intérieur blanc. Travail allemand.No longer availableDim. h: 50,5 cmEstimate: € 60/100 -
#571Cleybergh
Een paar kleurloze glazen kandelaars. Beide gemerkt.
Une paire de bougeoirs en verre incolore. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#31
Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
Un vase en verre de Boom avec des lignes dorées tout autour.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/50 -
#41
Een opaalglazen vaas met handgeschilderd bloemendecor.
Un vase en verre opale à décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#694Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
Un vase de pâte de verre italienne multicolore.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#537Koch & Bergfeld, Bremen
Een zilveren sauskom met geribde versiering. Duitse keuren, 800/1000 en genummerd 44575 (eerste kwart XXe eeuw).
Une saucière en argent à décor nervuré. Poinçons allemands, 800/1000 et numérotés 44575 (premier quart du 20e siècle).No longer availableDim. 394,5 gEstimate: € 200/240 -
#90
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 650/750 -
#492
“Kinderpopje en meisje”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram en datum 1959.
Enfant poupée et fille . Technique mixte sur papier. Porte un monogramme et date 1959.No longer availableDim. 49 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#66
Een Engels platenkastje met gevitreerde deur en versierd met inlegwerk.
Un cabinet de disques anglais avec une porte vitrifiée et décoré de marqueterie.No longer availableDim. 97 x 48 x 39 cmEstimate: € 80/100 -
#26
Een grote messingen kerkkandelaar in renaissancestijl.
Grand chandelier d'église en laiton de style Renaissance.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 60/100 -
#455
Een zilveren schenkkan. Mexicaans werk, Sterling zilver. 885 gram.
Un pichet en argent. Travail mexicain, argent sterling. 885 grammes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 350/450 -
#504
“Jongensportret”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berger’.
Portrait de garçon . Huile sur panneau. Porte une signature “Berger” .No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#180
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,07 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,07 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 280/350 -
#58
Een aardewerken vaas met meerkleurig geglazuurd decor van een pauw.
Un vase en faïence à décor émaillé multicolore représentant un paon.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#153
Een paar vazen van kobaltblauw porselein met goudbeschildering en handgeschilderd meerkleurig bloemendecor, gesigneerd ‘Lusy’. Met verguld messingen monturen.
Paire de vases en porcelaine bleu cobalt avec peinture dorée et décor floral multicolore peint à la main, signé Lusy . Avec montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 320/400 -
#592J. Verstraeten
“Schip in het droogdok”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
Navire en cale sèche . Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 55 x 44 cmEstimate: € 80/120 -
#338
Twee verschillende geslepen kristallen vazen met messingen monturen, waarbij één kleurloze en één rode. De kleurloze met randschilfer.
Deux vases en cristal taillé différents avec des montures en laiton, un incolore et un rouge. Le verre incolore avec éclats au bord.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 35/45