Similar lots by type
-
#390FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#320DupontEen aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#1098Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#370Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#980Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#375SwatchEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#1132SBS SolingenEen verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#743Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20 / 30 -
#1080Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#380FestinaEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#748Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1106Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50 / 80 -
#385Tommy HilfigerEen roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#284“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#1139Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150 / 180 -
#1137Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#1107Val Saint-LambertGlasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1136Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460 / 480 -
#1121Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200 / 300 -
#983Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#203Erard, ParisEen palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000 / 3000 -
#335Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60 / 70
Other lots in this auction
-
#156Een eikenhouten Amerikaans rolbureau. Eerste helft XXe eeuw.
Bureau américain à rouleau en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#581DelvauxEen handtas van bruin leder, model “Satan”. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun, modèle Satan. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 280 / 300 -
#447Paar theekopjes en schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw. Een schilfer.
Paire de tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXe siècle. Un petit éclat.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#1109Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#163Een klein antiek pistool. Beschadiging aan de kolf.
Petit pistolet de poche ancien. Crosse abîmée.No longer availableDim. l: 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935“Avondzon te Wilrijk” & “Boekenbergpark te Deurne”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Soleil du soir sur Wilrijk” et “Parc Boekenberg à Deurne”. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#1085Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#241Fulda“De muziek”. Twee beeldjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
“La musique”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#433Willy Vandersteen“Le Castel de Cognedur”. Oorspronkelijke uitgave in de rode reeks. Goed gelezen. Met gesigneerde foto van Willy Vandersteen.
“Le Castel de Cognedur”. Edition originale d’un album de Bob et Bobette dans la série rouge. Usures. Avec une photographie de Willy Vandersteen autographiée.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#701Een concentrische bal van gesculpteerd ivoor met een decor van draken.
Boules concentriques en ivoire sculpté à décor de dragons.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#694Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Zicht op Florence”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58 op de verso.
“Vue de Florence”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘58 au verso.No longer availableDim. 22 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#535Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80 / 120

