#987
Een eivormige boterpot van verzilverd metaal. Met botermesje.
#177
#937
#260Delheid
#567
#991
#281
#123
Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver.
#895
Een zwaan van verzilverd metaal met bergkristal.
#1065Wiskemann
#433
#317
Een zilveren kleingeldtasje van maliën.
#137
Een paar vleesvorken van zilver. Russische keuren.
#833
Een verzilverd metalen komfoor. Engels werk.
Réchaud en métal argenté. Travail anglais.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 30/50
#103
Een mahoniehouten psychespiegel. Begin XXe eeuw.
Psyché en acajou. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#875
#805
#520Seiko Qwarts
Twee verschillende roestvrij stalen dameshorloges.
#586
Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
#1080
Een lot diverse vazen van kleurloos kristal.
Lot de vases divers en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#171
#2A. Van Deuren
“Stadszicht met rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#300
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude central de ± 4 ct.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 3200/3400 -
#220
#905
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een vaasje met een decor van personages in een tuin, drie miniatuur kalebasvaasjes en een miniatuur jardinière. De eerste en de laatste gemerkt met stempel. XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Chine bleue et blanche comprenant un vase à décor de personnages dans un jardin, trois vases miniatures et une jardinière miniature. Le premier et la dernière avec marque sigillaire sous la base. Fin XVIIIe ou XIXe siècle.No longer availableDim. h: 12; 7 & 4 cmEstimate: € 200/260 -
#979
2 vases style Empire, décoré d’un Cupidon sur un lion en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240