Similar lots by type
-
#497Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.
Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.No longer availableDim. h32cm x Ø21cmEstimate: € 175 / 200 -
#10619e eeuws rond tafeltje, koperen elementen. Op centrale driepoot.
Table ronde XIXème, éléments en cuivre. Sur trépied central.No longer availableDim. Ø73cm x h76cmEstimate: € 120 / 150 -
#541Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.
Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.No longer availableDim. h32cm x b18cmEstimate: € 100 / 120 -
#538Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.
Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.No longer availableDim. h 19,5 x Ø 19,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#203De Hummel kruidenpotjescollectie. Een houten rekje met dertig porseleinen kruidenpotjes, versierd met illustraties van M.I. Hummel. Gemaakt onder licentie van Goebel door Mayfair Collection.
La collection de pots à épices Hummel. Un support en bois avec trente pots à épices en porcelaine, décoré d'illustrations de M.I. Hummel. Fabriqué sous licence de Goebel par Mayfair Collection.No longer availableDim. Hummel H: 11 cmRekje: 47x8x83 cmEstimate: € 30 / 40 -
#507Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.
Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.No longer availableDim. h 60 x Ø 32 cmEstimate: € 500 / 550 -
#501Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.
Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.No longer availableDim. h 82 x Ø 48 cmEstimate: € 525 / 575 -
#679Een Zwarte Woud klokje van zwartgelakt perenhout, met wit geëmailleerde wijzerplaat geflankeerd door porseleinen zuiltjes. Kastje beschilderd met kleurrijke guirlandes. Met slinger en gewichten.
Une horloge de la Forêt-Noire en bois de poirier laqué noir, avec un cadran en émail blanc flanqué de colonnes en porcelaine. Cabinet peint de guirlandes colorées. Avec pendule et poids.No longer availableDim. H: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#595Kaiser W. GermanyEen paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.
Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.No longer availableDim. Ø32cmEstimate: € 40 / 50 -
#213Een reeks van 26 miniatuur kopjes en schoteltjes naar antieke voorbeelden. Mayfair collection. In originele doosjes en met houten wandrekjes.
Une série de 26 tasses et soucoupes miniatures d'après des exemples antiques. Collection Mayfair. Dans des boîtes d'origine et avec des supports muraux en bois.No longer availableDim. H: 3-5 cmØ: 7-9 cmEstimate: € 25 / 35 -
#207Italiaans vrouwenportret in miniatuur. Vroeg 19de eeuw. In fijn gesculpteerde kader (herstellingen).
Portrait de femme italienne en miniature. Début du 19ème siècle. Dans un cadre finement sculpté (réparations).No longer availableDim. 6,5 x 4,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#612“Perzikdragers”. 2 beeldjes van Chinees porselein als symbool voor een lang leven.
« Porteurs de pêches ». 2 figurines de porcelaine chinoise comme symbole d'une longue vie.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Lot van 13 kleine beeldjes email cloisonné, diverse vormen vaasjes en dieren.
Lot de 13 petites figurines en émail cloisonné, diverses formes de vases et d'animaux.No longer availableDim. H: 5-13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#664“Guanyin met duizend armen”. Beeldje van Chinees porselein met houten sokkel.
"Guanyin aux mille bras". Figurine en porcelaine chinoise avec socle en bois.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#366Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.
Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#211RosenthalTwee bordjes en een kopje met schoteltje van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
Deux assiettes et une tasse avec soucoupe en porcelaine à décor en relief multicolore et doré 'Medusa', design Versace. Marqué.No longer availableDim. H: 9 cmØ: 15-23 cmEstimate: € 75 / 100 -
#511Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.
Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.No longer availableDim. h 45 x Ø 24 cmEstimate: € 210 / 230 -
#4364 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit.19e eeuws.
4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.No longer availableDim. h112cm x b45cm x d42,5cmEstimate: € 120 / 200 -
#687Vier porseleinen en glazen bierpullen.
Quatre chopes à bière en porcelaine et verre.No longer availableDim. H: 16-20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#304Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome à décor peint à la main, avec des perruches au fond. Une réparation à la branche de l'oiseau.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#315Leuchtenburg GermanyDienkom porselein, gemerkt onderaan.
Bol de service en porcelaine, marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 35 / 55 -
#675Bauscher WeidenKoffiestel van metaal en aardewerk, koffiekan h25cm, melkkan licht herstelschade tuit h10cm, suikerpot h10cm, gemarkeerd onderaan.
Service à café en métal et faïence, cafetière h25cm, pot à lait légèrement réparé au bec verseur h10cm, sucrier h10cm, marqué en bas.No longer availableDim. H: 10-26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#604“Schrijven, lezen, schaken en muziek”. 4 beeldjes van Chinees porselein met houten sokkel.
« Écriture, lecture, échecs et musique ». 4 figurines en porcelaine de Chine avec socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#503Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.
Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.No longer availableDim. h 23,5 x b 16 cmEstimate: € 210 / 230
Other lots in this auction
-
#95Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met telkens één briljant van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats, chacune sertie d'un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,32 gEstimate: € 200 / 250 -
#182Adèle KoekkoekPeriod: 1838-1919“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Femme près de l’âtre », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h73cm x 98,5cmEstimate: € 120 / 200 -
#618Houten schilderspop met beweegbare ledematen, op staander.
Mannequin de peintre en bois à membres mobiles, sur pied.No longer availableDim. h38,5cm x Ø15cmEstimate: € 80 / 100 -
#254Joz. De Swerts“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
« Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.No longer availableDim. 78 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#136Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté de style Louis XV. Deux portes et deux tiroirs en bas, deux portes vitrées en haut. Liège, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 255 x 155 x 55 cmEstimate: € 400 / 600 -
#622Jaak Schaepherders“Strandzicht met zonnebaders en zeilboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1944.
“Vue sur la plage avec bains de soleil et voiliers.” Huile sur toile. Signée. Datée 1944.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#420Een 18 karaats geelgouden schakelketting met één verlengstukje.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une pièce d'extension.No longer availableDim. 7,63 gEstimate: € 280 / 350 -
#665Mercator FondsLot 7 kunstboeken; Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden, Vlaanderen en Engeland, Apocalypse, Galbert van Brugge, De Gouden eeuw van Antwerpen, De Hanze, Willem De Zwijger.
Lot 7 livres d'art en néerlandais; Peintres flamands du nord des Pays-Bas, de Flandre et d'Angleterre, Apocalypse, Galbert van Brugge, L'âge d'or d'Anvers, De Hanze, Willem De Zwijger.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#174Julien Van de VeegaetePeriod: 1886-1960“Markttafereel”, olieverf op doek, gesigneerd.
"Scène de marché", huile sur toile, signée.No longer availableDim. h60cm xb50cmEstimate: € 175 / 200 -
#671Rik DelrueBeeld in Royal Boch, “Fast Affection Bear”, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.
Statuette en Royal Boch, "Fast Affection Bear", design Rik Delrue, poinçonnée.No longer availableDim. H: H: 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#74“Zeezicht met zeilboot.” Aquarel op papier. Draagt monogram.
"Marine avec voilier." Aquarelle sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 35x25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#693Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120 / 200

