#123Een paar verguld bronzen appliques met vijf lichtpunten en glaspasta rozetten als kapjes, twee hersteld aan de binnenrand. Begin 20ste eeuw.
A pair of gilt bronze appliques with five light points and glass paste rosettes as caps, two repaired on the inner edge. Early 20th century.No longer availableDim. h 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#482Jos DufourPeriod: 1896-1976“Hoeves in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan d.d. 1950.
“Farmhouses in winter”. Oil paint on panel. Signed and with dedication on the back dated 1950.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#692Een glasservies van kristal bestaande uit: 6 waterglazen, 6 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 6 wittewijnglazen en 6 borrelglazen.
#181Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#203Een luchter met 6 lichtpunten en een paar vergulde wandlampen, telkens met 2 lichtpunten, bloem en blad vormen.
#111Christofle, ParisEen uitgebreid bestek bestaande uit: 12 grote, 12 kleine en 12 vismessen, 14 grote, 12 kleine , 12 dessert en 12 visvorken, 12 grote lepels, 12 dessertlepels en 11 koffielepels. Met een Lodewijk XVI-motief. Zeer goede staat, gemerkt.
Extensive cutlery consisting of: 12 large, 12 small and 12 fish knives, 14 large, 12 small, 12 dessert and 12 fish forks, 12 large spoons, 12 dessert spoons and 11 coffee spoons. With a Louis XVI motif. Very good condition, marked.No longer availableEstimate: € 1000 / 1500 -
#93Grote Franse aardewerken schotel, model Louis XVI, vermoedelijk Montpellier of Marseille, 1760-1770.
Large French earthenware dish, model Louis XVI, presumably Montpellier or Marseille, 1760-1770.No longer availableDim. b47cmEstimate: € 120 / 160 -
Lot of 4 crystal vases. Red/green, of which 3 Bohemian and 1 marked “Val Saint Lambert”.No longer availableDim. 20 x Ø13cmEstimate: € 60 / 100