Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Louis-Philippe-stijl tweedeurskast met lade en arduinen blad, met messingen monturen.

Een Louis-Philippe-stijl tweedeurskast met lade en arduinen blad, met messingen monturen.

A Louis-Philippe style two-door cabinet with drawer and bluestone top, with brass mountings.
Dim. 93 x 120 x 49 cm
SKU: 0703230136.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #136
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #510

    Een 18 karaat roze kleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale morganiet van +- 0,75 ct.

    An 18 carat pink gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct and a central morganite of +- 0.75 ct.
    No longer available
    Dim. 2,20 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #52
    Remi Geens

    “Dorpszicht”. Aquarel op papier. Herkomst: atelier van de kunstenaar.

    "Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.
    No longer available
    Dim. 35 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #495

    Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

    A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.
    No longer available
    Dim. 189 x 51,5cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #533

    Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.

    A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.
    No longer available
    Dim. 185 x 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #100

    Een 18 karaats geelgouden kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    An 18 karat yellow gold cross set with brilliants with a combined weight of approx. 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 31,75 g
    Estimate: € 2300 / 2400
  • #220

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 950 / 1100
  • #567

    lot van 4 geglazuurd aardewerken kommen en vergiet, vermoedelijk 16e eeuws, bijgevoegd aardewerken warmhouder, vermoedelijk 19e eeuws met opschrift “AM STER DAM”

    lot of 4 glazed earthenware bowls and colander, presumably 16th century, added earthenware warm holder, presumably 19th century with inscription "AM STER DAM"
    No longer available
    Dim. 11cm x Ø16cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #47

    Een lot kunstboeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds: - “De Vlaamse wandtapijten van de...” - “De Gouden eeuw van Antwerpen”. - “Willem de Zwijger” - “P. P. Rubens” - “Albert van Dyck” - “Onze Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade)

    A lot of art books, published by the Mercatorfonds: - “The Flemish tapestries of the...” - “The Golden Age of Antwerp”. - “Willem de Zwijger” - “PP Rubens” - “Albert van Dyck” - “Our Bruegel” - “Histoire de la peinture moderne” (Ed. Arcade). Language: Dutch.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #341
    Heirloom

    Een dienblad van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. Heirloom Melon.

    A tray of silver-plated metal. Marked at the bottom. Heirloom Melon.
    No longer available
    Dim. 77,5 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #684

    Een lot van zeven apothekerspotten met deksel. Met verschillende opschriften. Sommige met schilfers aan de deksels.

    A lot of seven apothecary jars with lids. With different inscriptions. Some with flakes on the lids.
    No longer available
    Dim. h +- 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #323
    Val Saint Lambert

    Een mauve kristallen vide-poche. Gesigneerd onderaan.

    A mauve crystal vide-poche. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm H: 6 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #189
    L.H. Paquot

    Paar ovale pastels op papier, “Edelman en Dame”, waarvan één gedateerd en gesigneerd 1824 “L.H. Paquot”, ingekaderd.

    Pair of oval pastels on paper, “Edelman en Dame”, one of which is dated and signed 1824 “LH Paquot”, framed.
    No longer available
    Dim. 50,5 x 38cm
    Estimate: € 240 / 280
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More