#361Een lot van 4 religieuze beeldjes uit porselein en biscuit.
#218Vijf diverse schaaltjes van gegoten messing en een messingen spoor.
Five different dishes of cast brass and a brass spur.No longer availableDim. L: 11-17 cmEstimate: € 30 / 45 -
#522“Genua.” Havenzicht op doek. XIXe eeuws werk.
"Genoa." Harbor view on canvas. XIXth century work.No longer availableDim. 31,5 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#466Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
#154Jef Louis Van Leemputten“In de schaapsstal”. Olie op doek, gesigneerd rechts onder, ingelijst.
#497Een handgeknoopt zijden bidkleedje.
#551Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Madonna with child. A terracotta wall sculpture. Signed.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#222Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#365Een smeedijzeren haardscherm versierd met koperen bollen.
#434Remi Lens“Hoofd”. Olieverf op karton, zichtbaar gesigneerd onderaan rechts in bruine verf, ingelijst, roestvlekken op lijst.
#566AfsharWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt.
Wool rug with geometric motif. Hand-knotted.No longer availableDim. 234 x 121 cmEstimate: € 75 / 100