#532Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#530Een 18 karaats geelgouden ring bezet met drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with three sapphires with a combined weight of +- 0.60 ct. and four diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#581Een beeldje uit speksteen met afgebeeld Guanyin.
#313Een groene slanke glaspasta vaas.
A green slender glass paste vase.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 55 / 75 -
#454Dees De BruynePeriod: 1940-1998“Eerste Liefde”, kunstmap “Paul de Wispelaere” “Vrienden Van De Zwarte Panter” met 6 litho’s en tekst.Telkens gemarkeerd 37/60 en gesigneerd “Dees De Bruyne”.
“First Love”, art folder “Paul de Wispelaere” “Friends Of The Black Panter” with 6 lithographs and text. Each marked 37/60 and signed "Dees De Bruyne".No longer availableDim. h 76 cm x 55,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#198Hergé“Kuifje en het Zwarte Goud”. Hard cover. Ed. Casterman 1955. Herdruk A55’’’. Goede staat.
“Tintin and the Black Gold”. hardcover. Ed. Casterman 1955. Reprint A55'''. Good state.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#283Daum FranceEen kleurloos kristallen coupe.
A colourless crystal coupe.No longer availableDim. 20 x 72 cmEstimate: € 25 / 35 -
#16Een armstoel van notenhout in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met grijsgroen fluweel.
A Louis XV style walnut armchair. Lined with grey-green velvet.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#606Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#336Klein bijzettafeltje van eikenhout.
Small side table made of oak wood.No longer availableDim. 52x34x47 cmEstimate: € 20 / 30