#476GoumEen zijden bidkleed. Handgeknoopt.
A silk prayer rug. Hand-knotted.No longer availableDim. 182 x 94 cmEstimate: € 120 / 200 -
#236Een gefineerd buffetje in Georgian stijl met vier laden. Engels werk, XIXde eeuw.
A veneered Georgian style buffet with four drawers. English work, XIXth century.No longer availableDim. 79 x 107 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#46Een lot van 6 eikenhouten stoelen met detail snijwerk, rieten zit-en rugvlak en gedraaide poten.
#162Marinus De JongerePeriod: 1912 - 1978“Rotterdamse kade.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rotterdam quay.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#310Twee verschillende geboorte mutsjes en een sprei van kloskant met opschrift. Bebé.
Two little baby hats and a lace bedspread inscribed Bebé.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475Een set van drie afsluitbare plexiglazen design vitrines op zwarte staanders. Telkens met 2 niveaus.
A set of three lockable plexiglass design showcases on black uprights. Each with 2 levels.No longer availableDim. h 190 & 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Een rechthoekige salontafel van zwart hout, versierd naar Chinees voorbeeld. Met witmarmeren blad.
A rectangular coffee table in black wood, decorated after a Chinese example. With white marble top.No longer availableDim. 47 x 119 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#133Roger Paul BlochePeriod: 1865-1943“Le Froid”, bronzen beeld van koppel in de koude, gesigneerd onderaan “P. Roger Bloche”.
"Le Froid", bronze sculpture of a couple in the cold, signed at the bottom "P. Roger Bloche”.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 250 / 400 -
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800