#550Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale tourmalijn van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct and a central tourmaline of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650 / 750 -
#408Drie borden van Chinees porselein met een decor van een prieel in rood, blauw en goud naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw.
Three Chinese porcelain plates decorated with a gazebo in red, blue and gold after a Japanese example. XIXth century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#466Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
#426HamadanEen dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
#358Een lot van twee zagemannetjes, 19de eeuws, met één staander (recenter).
Lot of two saw men, 19th century, with one upright (more recent).No longer availableDim. h 29 & h 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#335Een etui met een messingen goudweegschaaltje, Compleet met kleine gewichten.
A case with a brass gold scale, complete with small weights.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#286Een paar mahoniehouten nachtkastjes met marmeren bladen. Telkens met een lade en een deurtje en met bronsbeslag. begin XXste eeuw.
A pair of mahogany bedside tables with marble tops. Each with a drawer and a door and with bronze fittings. early XXth century.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 30 / 40 -
#332Jan Van Boom“Stilleven met fruitschaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit bowl". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 25 / 35