#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
An Art Nouveau crystal vase with a gilded vegetal decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#555Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#401Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.No longer availableDim. 29 x 29,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
#449“Wandelende man in de sneeuw.” Olieverf op doek.
#239Een lijst met tien oude gravures m.b.t. de Antwerpse ommegang. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, een stadszicht “de Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” door Jan Van Luyken (1684), een Zangtekst en een tekst “Famas trompetklank van den Ommegank”.
A list with ten old engravings related to the Antwerp procession. De Walvis, De Olifant, De Kemel, De Reus, a city view “the Jarelykse Triumphante Omgang tot Antwerpen” by Jan Van Luyken (1684), a song text and a text “Famas trompetklank van den Ommegank”.No longer availableDim. Tot. 91 x 71 cmEstimate: € 80 / 120