#673“Bernadette”. Beeldje van biscuit met vergulde sokkel.
"Bernadette". Figurine of biscuit with gilded base.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#225LorenzoEen pijp met lange gekromde steel en met een buxushouten kop in vlechtwerkimitatie. Gemerkt en genummerd.
#674Een ronde wandklok met handgeschilderde wijzerplaat op glas en met messingen boord.
A round wall clock with a hand-painted dial on glass and a brass border.No longer availableDim. 28x35cmEstimate: € 40 / 60 -
#459Nadia PonomarenkoPeriod: °1951“Appelbloesems op de helling”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2004.
“Apple blossoms on the slope”. Oil on board. Signed and dated 2004.No longer availableDim. 54 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#645Een plaasteren zuiltje.
A plaster column.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 20 / 30 -
#98lot van 3 stuks Naams aardewerk, bestaande uit theepot, roompot en suikerpot, eind 18e begin 19e eeuw.
Lot of 3 pieces of Namur earthenware, consisting of a teapot, cream pot and sugar bowl, late 18th early 19th century.No longer availableDim. h16cmEstimate: € 100 / 140 -
#321Een album met een verzameling monogrammen.
#84Frans Bosteels“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Navy". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 100 / 150