Other lots by Retay Arms Corp.
#486Norconia, Germany
#644
Een lans.
Une lance.No longer availableDim. l: 235 cm -
#436Colt - Special Combat
#502
Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
#430
#582Slavia 631
Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
#642
Twee oefengranaten, waarbij één rubberen en één metalen.
#616
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
#406Walther
Een ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
#426Walther
Een 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
#494
Een Napoleontisch vuursteenmusket. Barst in de kolf.
#456Hämmerli
#420Walther
Een ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
#446Hämmerli
Een meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
Une carabine CO2 à plusieurs coups. Modèle 850 AirMagnum. Calibre 4.5mm.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 250/300
#136
Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
#235
Une bague en or blanc 18 kt sertie de saphirs de couleur différente d'un poids combiné de +- 3,20 ct. et de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 9 gEstimate: € 1300/1500 -
#545Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met geometrishe motieven.
#13
Een verstelbare houten hoedenvorm.
#619Peter PermekePeriod: °1965
“Gezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Visage”. Pastel sur papier. Signé et daté '94.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 25/35 -
#287
Twee vintage vazen van geglazuurd Duits aardewerk.
#31
#272A. Molehani
“Siamesche katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#407
Een lot, bestaande uit een fruithouten kistje met inlegwerk, een houten doosje met vier kleiner doosjes met landschapsdecors en een wortelhouten sigarettendoosje met ingelegd decor (beschadiging).
Un lot composé d'une boîte à fruits en bois avec incrustation, d'une boîte en bois avec quatre petites boîtes à décors de paysages et d'une boîte à cigarettes en ronce de bois avec décor incrusté (endommagé).No longer availableEstimate: € 70/100 -
#189
Commode de style Louis XV avec dessus en marbre et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 87 x 115 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#460Gabbeh
Een handgeknoopt Iraans wollen karpet.
#673
Un set de six et un set de huit sous-assiettes en métal argenté. Inclus un plat ovale Etang & Remy dans sa boite d'origine.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120/200