#299Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#639
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Une lanterne en bronze à motifs grecs.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#788
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#384
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#453Lalique, France
#417
Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#528
Een koperen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en cuivre à huit bras.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#757Val St. Lambert
Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
#247
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#333
#629Mercy Park Lighting
#193
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#793
Een bolle lantaarn van brons en glas.
#422Sciolari
Een vintage chromen hallustertje.
Un lustre de vestibule vintage en chrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#423
#218
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#391
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
#101
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#188
#248
#442
Een staande lampenvoet van gesculpteerd eikenhout.
#359
#672Oded FeingerschPeriod: °1938
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#682Nels Roodhart
“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#228
Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een koppel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome dorée, décor peint à la main d’un couple.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#609
“Meisjesbuste”. Een granieten beeldhouwwerk op sokkel. Barst in de basis van de sokkel.
”Buste de jeune fille”. Une sculpture en granite sur socle. Craquelure à la base du socle.No longer availableDim. h:Estimate: € 80/120 -
#737
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 55/65 -
#242Simonne Beardswood
#699Simonne Beardswood
”Plante tropicale et une sauterelle verte”. Huile sur panneau. Signé et daté Trinidad 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#789
Een gefineerde spiegel in Empirestijl.
#308
Serie van 6 spreukenbordjes. Gemerkt van Boch, XIXde eeuw
Une série de quatre assiettes à proverbes. Marque Boch, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30/50 -
#573
Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.
Un petit vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 160/180 -
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
#151
Een paar kindjes van zandsteen.