Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.

Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.

Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.
SKU: 1312161145.
Category: Verlichting.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #1145
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #322
    Karl Blynckens (?)

    “Straat in een Zuid-Franse stad”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd C.B. en achteraan gesigneerd.

    “Rue dans une ville du Midi”. Huile sur toile. Monogrammée C.B. et signée au verso.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1133

    Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #386

    Bronzen kandelaar in Renaissancestijl, gedreven decor met engelenkoppen. Op drie bolpootjes en gemonteerd op elektriciteit.

    Candélabre en bronze de style Renaissance à décor repoussé de têtes d’angelot. Sur trois pieds boules et monté à l’électricité.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #771

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #400

    Een koperen luchter in Empirestijl met zes lichtpunten en bovenaan versierd met kleine engelenkopjes. Jaren ‘20.

    Lustre en cuivre de style Empire à six lumières et le dessus décoré de têtes d’angelots. Années 20.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #757

    Een luchter van koper en brons met drie dubbele lichtpunten en een centrale lamp, gedragen door een putto met een porseleinen roosje.

    Lustre en cuivre et bronze à trois lumières doubles et une lampe centrale porté par un putto avec une rose en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #866
    Carl, Paris

    Twee houten vintage bijzettafeltjes, versierd met resp. bruine en groene glazen plaatjes. Met twee bijpassende lampen. Jaren ‘70. Kleine beschadiging onderaan één van de lampen.

    Deux guéridons vintage en bois décoré de plaques en verre brun et vert. Avec deux lampes assorties. Années 70. Petit dégât à l’une des lampes.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1115

    Een gietijzeren staande kandelaar. Gemonteerd op elektriciteit.

    Candélabre en fonte. Monté à l’électricité.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #396

    Bronzen kandelaar in Renaissancestijl, gedreven decor met engelenkoppen. Op drie bolpootjes en gemonteerd op elektriciteit.

    Candélabre en bronze de style Renaissance à décor repoussé de têtes d’angelot. Sur trois pieds boules et monté à l’électricité.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #767

    Een messingen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte en vogelkoppen.

    Lustre en laiton à huit lumières décoré de feuillage et de têtes d’oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1134

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Lustre en bronze à six lumières.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1127

    Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.

    Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #407

    Een bronzen luchtertje in de vorm van gebladerte met bloemvormige glazen kapjes.

    Petit lustre en bronze en forme de feuillages aux abat-jour en verre en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #761

    Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.

    Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #1125
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren luchter met drie bloemvormige lichtpunten en één lichtpunt in het midden en versierd met rozenranken.

    Lustre en fer forgé à trois lumières en forme de fleurs et une lumière centrale. Décor de guirlandes de roses.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1138

    Een bronzen luchter in barokke stijl met zes lichtpunten.

    Lustre en bronze de style baroque à six lumières.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #1005
    Stein

    Vijf bierpullen van aardewerk en tin met tinnen deksels. Eén van gereven tin met wildscènes (H. 20 cm). Eén met een biermeisje en de tekst “Es Liser is a lustig’s, A wundernett’s Kind, Acht Krugel auf amol dos geht wia der Wind”, gemerkt V.B. (H. 15 cm). Eén Westerwald met tekst “Ein guter Trunk ist jedem recht dem Fürsten, Bürger und dem Knecht” (H. 16 cm). Eén in grijs en kobaltblauw met “Hopfen und Malz Gott erhalt’s”, gemerkt Corzelius (H. 18 cm). Eén in Delfts blauw met bloemen (H. 15 cm).(..)

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #209
    Wolff naar Carle Vernet

    “La Bataille d’Eylau”. Gravure, XIXde eeuw.

    “La Bataille d’Eylau”. Gravure, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247
    Ludwigsburg

    “Musicerend koppel”. Twee beeldjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    “Couple musical”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #969

    “Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.

    “Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #958

    Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.

    Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #500
    Colombia Galeria Cano

    Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen en hangers van 925 ‰ sterling zilver en 24 karaats gold plated, het zijn kopieën van juwelen die zich bevinden in El Museo del Oro de Bogota.

    Deux différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct. Ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.
    No longer available
    Dim. 73,65 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #1074

    Een lot van vier sobere eikenhouten stoeltjes, waarbij één met de initialen ‘HM’. XIXe eeuw.

    Lot de quatre chaises rustiques dont une aux initiales HM. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #109
    Romain De Coninck
    Period: °1935

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #973
    Nachtman

    Twee kandelaars van kleurloos kristal in verschillende hoogtes. Gemerkt.

    Deux candélabres en cristal incolore de différentes tailles. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #964
    Gustaf Adelswärd
    Period: 1843-1895

    “Havenzicht, Le Havre”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1887.

    “Vue de port, Le Havre”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé et daté 1887.
    No longer available
    Dim. 24 x 28 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #433
    Willy Vandersteen

    “Le Castel de Cognedur”. Oorspronkelijke uitgave in de rode reeks. Goed gelezen. Met gesigneerde foto van Willy Vandersteen.

    “Le Castel de Cognedur”. Edition originale d’un album de Bob et Bobette dans la série rouge. Usures. Avec une photographie de Willy Vandersteen autographiée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1122

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More