#270Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud en zilver bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats et argent sertis de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 7,94 gEstimate: € 450 / 550 -
#178Een grote fossiele ammoniet.
Une grande ammonite fossile.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#667Een glazen stolp met negen vlinders.
Une cloche avec neuf papillons.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#724Helmut NewtonPeriod: 1920 - 2004Twee gesigneerde herdrukken van foto’s.
Deux rééditions de photos signées.No longer availableDim. 14,5 x 10 & 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
Une jardinière ornementale en faïence multicolore à décor de griffons.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#255Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,63 ct.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 950 / 1100 -
#479“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150 / 200 -
#88“Moeder Gods Pokrov”. Messingen reisicoon met blauw email.
Mère de Dieu Pokrov . Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 17,5 x 10 cmEstimate: € 70 / 100 -
#454Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 36 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#525Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 360 / 400 -
#239“Charles X”. Een terracotta buste.
Charles X . Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500