#280Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 360 / 450 -
#556Begam MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 242 x 382Estimate: € 200 / 240 -
#461Een kandelaar in de vorm van een bronzen kameel met verzilverde palmbladeren. XIXe eeuw.
Bougeoir en forme de chameau en bronze à feuilles de palmier argentées. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 70 -
#117“Jonge vrouw met zonnehoed en vogels”. Een grijs-groengepatineerde aardewerken/plaasteren groep; Achteraan gemerkt. Belgisch werk. Periode art deco.
#143Een bronzen lampenvoet met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Pied de lampe en bronze avec abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#467Drie porseleinen eieren versierd met Chinese personages (verschillende afmetingen) en een oosters koperen schaaltje met een emailversiering met centraal een pauw.
Trois oeufs en porcelaine décorés de personnages chinois. Différentes tailles. Ainsi qu’un petit plat oriental en cuivre à décor d’un paon.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#716Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#63Een Hongaarse boterkarner met glazen bokaal en een oude sodafles.
#18Een geelkoperen toeter.
Klaxon en cuivre jaune.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 25 / 30