#423Een lot zilverwerk met kristallen coupes, suikertangen e.d.
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van +- 0,66 ct.
#591Een bronzen Boeddha , versierd met kraaltjes.
#78“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
#328Een paar fracties gepetrifieerd hout.
Une paire de fractions de bois pétrifié.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#690Twee verschillende schotels van Imariporselein, versierd met bloemendecors.
#433Een album met 270 oude prentkaarten van begin XXe eeuw.
#31Een oud art nouveau album met wens-en fantasiekaarten, de meeste gefrankeerd en verzonden tussen 1904 en 1940, enkele tot 1953. Meer dan 150 stuks.
Un vieil album art nouveau avec des cartes de souhaits et de fantaisie, la plupart estampillées et expédiées entre 1904 et 1940, certaines jusqu'en 1953. Plus de 150 pièces.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#700Een paar porseleinen vazen met meerkleurig decor van bloemen en vogels op kobaltblauwe achtergrond.
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
#280Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 1,06 gEstimate: € 360 / 450