#172Paul Permeke“Strand- en zeegezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Plage et paysage marin . Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 350 / 400 -
#26Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Carpette mécanique en laine à décor de cavaliers.No longer availableDim. 190 x 140 cmEstimate: € 30 / 35 -
#6Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.
#223Een paar boekensteunen, versierd met een gestileerde mopshond en kat.
#473Een lampenvoet van blauw crackleware.
#503“Guanyin met draak”. Een bronzen beeldje.
#610De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
#694Een paar houten bustes met houten halssnoeren.
#62Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969“Vaas met rode dahlia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase aux dahlias rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 52 x 38 cmEstimate: € 30 / 50