Similar lots by type
-
#520
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#273
Een bronzen bureaulampje met kapje van glas in lood.
Une lampe de bureau en bronze avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#681
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 40 / 60 -
#373Le Dauphin, France
Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65 / 85 -
#342
Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.
Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 26 cm (50cm)Estimate: € 60 / 80 -
#515
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.No longer availableDim. h: 120 + 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#317
Een paar grote glazen windlichten.
Une paire de grandes photophores en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#88
Een schemerlamp op messingen voet met kap van glas in lood.
Une lampe de table sur une base en laiton avec un abat-jour en vitrail.No longer availableDim. H:60cmEstimate: € 80 / 120 -
#536
Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.
Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 60 / 100 -
#525
Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.
Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.No longer availableDim. Ø 60 cm h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#283
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#621
Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.
Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 100 / 120 -
#339
Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableDim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#694
Twee verschillende hanglantaarntjes van messing met kapjes van gesatineerd en geslepen glas.
Deux lanternes suspendues en laiton différentes avec des abat-jour en verre satiné et taillé.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#650
Een vergulde bronzen kerkkandelaar.
Bougeoir d'église en bronze doré.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#697
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#228
Een schemerlamp met kap van glas in lood met meerkleurig bloemendecor. Stijl Tiffany’s .
Lampadaire avec abat-jour en vitrail à décor floral multicolore. Style Tiffany’s.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#424Kuniyoshi
Een Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise. Seconde moitié XIXème siècle.No longer availableDim. 35x24cmEstimate: € 70 / 80 -
#113
Een groot Heilighartbeeld van gips. Stukjes van hand.
Une grande statue du Coeur sacrée en plâtre. Dégâts à une main.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#557Period: 19
“Воскресение Христово”. Russische icoon. XIXde eeuw.
« Воскресение истово ». Icône russe. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 200 / 300 -
#112Period: 19e eeuw
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
"Vue de village". Peinture à l'huile sur panneau. Avec cachet d'atelier.No longer availableDim. 17 cm x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#386
Twee verschillende antieke gebeeldhouwd eikenhouten stoelen.
Deux chaises en chêne sculpté antiques différentes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#352
“Poppentafereel.” Een paar olieverfschilderijen op board. Gemonogrammeerd L.A.
"Scène de poupées." Quelques peintures à l'huile sur carton. Monogrammés LA.No longer availableDim. 49 x 38 (x2) cmEstimate: € 120 / 180 -
#236
Een antiek eikenhouten kistje met uitgestoken decor.
Coffret ancien en chêne à décor sculpté.No longer availableDim. 64 x 71 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#103
Een grote vaas van blauw gedubbeld kristal met geslepen decor van bloemenmanden en korenhalmen.
Un grand vase en cristal bleu doublé à décor taillé de corbeilles de fleurs et de tiges de maïs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#243
“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Berger". Sculpture en régule patiné marron sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#578Victoria Ashlea Originals
Twee poppen met biscuit hoofden. Ed. Goebel.
Deux poupées aux têtes en biscuit. Éd. Goebel.No longer availableDim. H:46-48cmEstimate: € 40 / 60 -
#293
Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
Lot de cinq carafes, dont trois en verres et deux en cristal taillé.No longer availableDim. h: 23 - 38 cmEstimate: € 100 / 120