Similar lots by type
-
#615Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#635Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 460 / 500 -
#638Eric ClausPeriod: °1936“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180 / 220 -
#267Een bronzen girandole met zes armen en versierd met kristallen pendeloques.
Une girandole en bronze à six branches et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#675Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques
Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 150 -
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
Une statue en bronze moderne d’un chat.No longer availableDim. h: 47 cm l: 88 cmEstimate: € 650 / 700 -
#648Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#608Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.
Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.No longer availableDim. 39 x 31 cmEstimate: € 300 / 500 -
#755Vierkante art deco luchter met een guirlandedecor. Metaal en gefumeerd glas. Met vier glazen lampenkapjes op de hoeken.
Un lustre carré Art Déco, décor de guirlandes. métal et verre fumé. Quatre capes en verre sur les coins.No longer availableDim. 44 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#188“De hand van Rodin”. Een beeld van groengepatineerd brons.
“La main de Rodin”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 300 / 320 -
#637Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#217“Lezende kinderen”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau.
“Enfants lisants”. Groupe en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Moreau.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#647Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#198“Vrouw in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20.
Une statue d’une femme portant des jarretelles.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 420 / 480 -
#597“Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.
”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180 / 220 -
#605Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100 / 140 -
#781Een bronzen beeld van een man in een rots. Chinees werk.
Une statue en bronze d’un homme et un rocher.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.No longer availableDim. 47 x 32 & 43 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#243Een paar bronzen tafellampen.
Une paire de lampes de table en bronze.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 220 / 260 -
#258“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
Une statue en bronze d’un pierrot et d’un chien.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 140 / 160 -
#595Een messingen kroonluchter met zes lichtpunten. Niet gemonteerd op elektriciteit.
Un lustre en laiton à six points lumineux. Pas de montage à l'électricité.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40 / 50 -
#642Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de candélabres en bronze style Louis XV.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 320 / 380 -
#801Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.
Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#771Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van draken.
Un vase chinois en porcelaine, décor de dragons.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65 / 80 -
#85Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een topaas van ± 4.30 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’une topaze de ± 4,30 ct.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 800 / 900 -
#511WarminkEen houten tafelklokje met messingen wijzerplaat. Met sleuteltje. Fineer beschadigd.
Une pendule de table, cadran en laiton. Avec clé. Dégâts au bois de placage.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#545Antoine DuboisEen 12 delig koffieservies van aardewerk met bloemendecor.
Un service à café en douze pièces en faïence, décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#9ViennaEen sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#775Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
Un lot de trois presse-papiers en verre avec une décoration de fleurs polychromes à l’intérieur.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Een houten voorouderbeeld. Dogon (Mali).
Une statue d’ancêtre en bois. Dogon, Mali.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#558Een groep van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een man op een vogel. Gerestaureerd.
Un groupe en porcelaine chinoise polychrome en forme d’un homme sur un oiseau. Restaurations.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#359Georges Lemmen“Studies voor zelfportret”. Houtskool. Gesigneerd.
”Etudes pour autoportrait”. Fusain, signé.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#738Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.
Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.No longer availableDim. h: 56 & 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#797Twee jardinières van Chinees porselein met veelkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Deux jardinières en porcelaine chinoise, décor polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 Ø 26,50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#216Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200 / 400

